Aarón Díaz gościnnie w “Los Miserables”

Po zagraniu jednej z głównych ról w “Santa Diabla” u boku Gaby Espino i Carlosa Ponce, Aarón Díaz kontynuuje swoją

Po zagraniu jednej z głównych ról w “Santa Diabla” u boku Gaby Espino i Carlosa Ponce, Aarón Díaz kontynuuje swoją przygodę z Telemundo. Aktor zagra ważny epizod w “Los Miserables”, nowej produkcji z udziałem Aracely Arámbula i Ericka Haysera w rolach protagonistów. Po ciemnej stronie mocy staną tym razem Aylín Mujica i Gabriel Porras.

Pustać w która wcieli się Aarón, to César Mondragón, uprzejmy i charyzmatyczny adwokat, który stanie się obiektem zdrady a zarazem osią centralną tej pasjonującej historii.

Za scenariusz telenoweli odpowiada Valentina Párraga (“La Patrona”). Historia zainspirowana została epickim dramatem Victora Hugo pt. Nędznicy” (tyt. oryg.  “Les Misérables”), który jest jednym z najpiękniejszych dzieł literatury światowej. Zdjęcia do telenoweli powstają w Meksyku.

Telenowela “Los Miserables” realizowana jest przez Telemundo Studios, przy współpracy z meksykańską wytwórnię Argos. Za reżyserię projektu odpowiada Carlos Villegas. Od strony producenckiej nad całością czuwa Martha Godoy.


Comments

  1. Jak Aaron gra, to aj sobie niestety odpuszczam. Tyko w “Talizmanie” byłem w stanie go oglądać i tam mnie nie drażnił.

  2. A ja już czekam na Los Miserables :) uwielbiam Les Miserables i jestem ciekawa w jaki sposób przedstawią to dzieło :3

  3. Proszę Santa diabla u nas:-)

  4. to ja też i relaciones peligrosas albo reina de corazones

  5. Pewnie u nas i tak nie wyemitują nic z Telemundo :/ ,,La Patrona” tez bym chciala zobaczyc w Polsce

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.