Po zagraniu jednej z głównych ról w „Santa Diabla” u boku Gaby Espino i Carlosa Ponce, Aarón Díaz kontynuuje swoją przygodę z Telemundo. Aktor zagra ważny epizod w „Los Miserables”, nowej produkcji z udziałem Aracely Arámbula i Ericka Haysera w rolach protagonistów. Po ciemnej stronie mocy staną tym razem Aylín Mujica i Gabriel Porras.

Pustać w która wcieli się Aarón, to César Mondragón, uprzejmy i charyzmatyczny adwokat, który stanie się obiektem zdrady a zarazem osią centralną tej pasjonującej historii.

Za scenariusz telenoweli odpowiada Valentina Párraga („La Patrona”). Historia zainspirowana została epickim dramatem Victora Hugo pt. Nędznicy” (tyt. oryg.  „Les Misérables”), który jest jednym z najpiękniejszych dzieł literatury światowej. Zdjęcia do telenoweli powstają w Meksyku.

Telenowela „Los Miserables” realizowana jest przez Telemundo Studios, przy współpracy z meksykańską wytwórnię Argos. Za reżyserię projektu odpowiada Carlos Villegas. Od strony producenckiej nad całością czuwa Martha Godoy.


5 KOMENTARZE

  1. Jak Aaron gra, to aj sobie niestety odpuszczam. Tyko w „Talizmanie” byłem w stanie go oglądać i tam mnie nie drażnił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.