Matie Perroni przedstawia teledysk do utworu “Adicta”

Meksykańska gwiazda telenowel Maite Perroni powraca z nowym singlem “Adicta” oraz nagranym do niego teledyskiem w reżyserii Marca Klasfelda.

Meksykanka Maite Perroni zaprezentowała teledysk do nowego singla pt. “Adicta”. Zdjęcia powstały kilka tygodni temu w Los Angeles. Jego reżyserem jest nagradzany twórca wideoklipów Marc Klasfeld. Meksykańska prasa określiła teledysk epitetem zmysłowy, podkreślając przy tym walory fizyczne Perroni. Wytknęła jej natomiast nadużywanie techniki auto-tune do tuszowania niedociągnięć wokalnych.

[tabs tab1=”Maite Perroni – Adicta”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Maite Perroni jest bardzo dobrą aktorką, piosenkarką i za to ją szanuję . Swoje życie prywante poświęca szczególnie byciem aktorka i piosenkarka w jednej zgrabnej i pełnej życia osobie, a teledysk jest mega !!!!!

  2. Maite jest bardzo dobra aktorką. Ale za co najbardziej ją szanuję to za to, że nie opowiada o swoim życiu prywatnym prasie i chroni swoją prywatność, Ma poukładane w głowie.

  3. Teledysk świetny jak sama piosenka :)
    @Magda również mam nadzieję, że wyemitują u nas Antes muerta que lichita jak również Cachito de cielo :)

  4. Coś okropnego tak jak pseudo aktoreczka Peroni. Bleee…

  5. Świetny utwór i naprawdę zmysłowy teledysk :* Super!

  6. Swietny teledysk juz go kocham ? i mam nadzieje, ze wkrotce jeszcze wystapi w jakis telkach, a tv nas nie zawiedzie i wyemituje najnowszy serial z jej udzialem Antes muerta que lichita.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.