Aktorzy i ich… wojny na planie! – część 2

Tak jak obiecaliśmy, zapraszamy na II cześć wyjątkowego zestawienia najsłynniejszych “gwiezdnych wojen” na planie telenowel. Kto z kim darł koty

Tak jak obiecaliśmy, zapraszamy na II cześć wyjątkowego zestawienia najsłynniejszych “gwiezdnych wojen” na planie telenowel. Kto z kim darł koty i dlaczego? Zobaczcie sami…

fot. Mezcal Entertainment

Angélica Rivera vs. Aylín Mujica. Wygląda na to, że Pierwszej Damie Meksyku nadal nie udaje się uciec od ataków z przeszłości. Ofiarą Rivery rzekomo miała być Aylín Mujica, z którą pracowała na planie telenoweli “La Dueña”. Z płaczliwych wypowiedzi udzielanych przez aktorkę wynika, że przeżyła “prawdziwy koszmar” na planie. Podobno “Gaviota” nie mogła znieść, że Kubanka jest od niej ładniejsza. Dlatego też miała wymusić na producentach, aby charakteryzatorki specjalnie ją oszpecały zakładając niemodne okulary i układając nietwarzowe fryzury.

fot. Mezcal Entertainment

Thalía vs. Adriana Fonseca. ” W Rosalindzie nie mogłam nakładać makijażu ani też używać tuszu do rzęs…” – zdradziła Fonseca w jednym z niedawnych  programów Telemundo. Gwiazda “Corazón Valiente” wyznała, że do tej pory nie wie, kto dał taki rozkaz. Przy tym znacząco podkreśliła, że cała telenowela z Thalią na czele również nie była dość “piękna”.

fot. Televisa

Fernando Colunga vs. William Levy. Wiele plotek krążyło wokół telenoweli “Sidła namiętności”, której gwiazdami byli Fernando Colunga i stawiający, wtedy pierwsze kroki w Meksyku William Levy. To właśnie Carla Estrada jako pierwsza dostrzegła potencjał drzemiący w Kubańczyku. Mówi się, że Colunga nie mógł znieść popularności jaką Levy cieszył się wśród fanów. Dlatego miał poprosić producentów, aby nie angażowali go w działania promocyjne telenoweli.

fot. Mezcal Entertainment

William Levy vs. Mark Tacher. Informacja ta została potwierdzona przez samego Alana Tachera. Mark grający gościnnie w “Triumfie miłości” podobno aż zagotował się ze złości, gdy musiał czekać ponad trzy godziny na pojawienie się Kubańczyka. Jak się później okazało przyczyną spóźnienia Willy’ego było opóżnienie lotu z Miami, gdzie był promować telenowelę. Mark przywitał modela zaciśniętą pięścią wymierzoną prosto w jego umięśnione ciało. Na szczęście pracownikom produkcji w porę udało się ich rozdzielić.

fot. Mezcal Entertainment

Edith González vs. Gaby Espino. W “Mundo De Fieras” (tłum. “Świat bestii“) tytuł z telenoweli przeniósł się do prawdziwego życia. Gaby Espino wyznała w wywiadzie, że rywalizacja między nimi zrodziła się z zazdrości jaką Edith zaczęła do niej żywic. Meksykanka miała być zazdrosna o coraz większą popularność, jaką Gaby zdobywała w jej ojczystym kraju. Punktem kulminacyjnym ich napiętych stosunków była scena podczas, której Edith zamiast zamarkować cios wymierzyła Espino prawdziwie siarczysty policzek. Najgorszy, jednak dla wenezuelki był moment, kiedy podczas jednego z programów telewizyjnych González oskarżyła ją o maltretowanie na planie.

fot. Telemundo

Natalia Streignard vs. Osvaldo Ríos. Konflikt między aktorami rozpoczął się od chwili, gdy jeden z magazynów plotkarskich opublikował artykuł sugerujący, że w trakcie trwania zdjęć do telenoweli “El Juramento” między obojgiem zrodził się skrywany romans. Natalia zabrała głos w sprawie i przed kamerami stanowczo zaprzeczyła informacją, jednocześnie oskarżyła Ríosa o rozpowszechnianie złośliwych plotek.

fot. Telemundo

Gabriela Spanic vs. Catherine Siachoque. Spanic wyznała w wywiadzie, że w tym przypadku, to ona była ofiarą. Miało, to miejsce w 2002 roku podczas kręcenia telenoweli “La Venganza”. Gaby kilkukrotnie oskarżyła Siachoque o rozpowiadanie nieprawdziwych informacji na swój temat. Catherine zaprzeczyła wszystkiemu broniąc się rękami i nogami. Cztery lata później aktorki ponownie spotkały się  planie przy okazji “Krainy namiętności”. Według Spanic obie postanowiły zapalić fajkę pokoju, jak się, jednak później okazało był, to fałszywy i krótki spokój. Wkrótce wenezuelka nazwała Siachoque “hipokrytką”.

fot. Mezcal Entertainment

Gabriela Spanic vs. Mauricio Islas. Kiedy Gaby Spanic wydała swoją autobiografię pt. “Mi Vida Entre Líneas” w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Aktorka wyznała w książce, że była notorycznie napastowana seksualnie przez swojego partnera z planu telenoweli “Prisionera”. Nawet wobec tak poważnych zarzutów, Islas cały czas milczał i nigdy nie zaprzeczył oskarżeniom Wenezuelki.

fot. Televisa

David Zepeda vs. Mark Tacher. W telenoweli “Abismo De Pasión” Mark Tacher i David Zepeda walczyli o miłość pięknej Angelique Boyer. Jak informował magazyn TV Notas panowie rywalizowali ze sobą także poza planem. Powodem batalii miała być zazdrość o to, który jest lepszym amantem. Podobno między aktorami układało się tak źle, że nie zamieniali ze sobą nawet słowa prywatnie.

fot. Mezcal Entertainment

Arath de la Torre vs. Michelle Vieth. Do zdarzenia doszło w 2001 roku na planie “Przyjaciółek i rywalek”, jednej z najbardziej udanych młodzieżówek Televisy. Mówiło się, że Vieth podnosiła ciśnienie i toczyła konflikty aż z kilkoma osobami z planu. Jedną z tych osób był Arath de la Torre, który pewnego dnia nie wytrzymał i wyrzucił aktorkę za drzwi. Coś musiało być na rzeczy, skoro Michelle nie zagrała w finałowym odcinku telenoweli. Nie sądzicie?

fot. Televisa

Leticia Calderon vs. Fernando Colunga. Hitowa telenowela “Esmeralda” opływała w historię wielu sporów na planie. Mówiono, że Leticia Calderon nie przepadała za odtwórcą roli “Jose Armanda”. Niechęć wobec Colungi zaprowadziła ja ponoć do samego producenta, którego poprosiła, aby zmienił finał historii i w rezultacie Esmeralda wybrała na koniec “Dr. Álvaro” (w tej roli Juan Pablo Gamboa). Takiemu zakończeniu historii stanowczo sprzeciwiła się scenarzystka Delia Fiallo. Kubanka kategorycznie zabroniła dokonywać jakichkolwiek zmian w scenariuszu swojej powieści. W rezultacie Lety musiała stanąć na ślubnym kobiercu z mało lubianym kolegą.

fot. Mezcal Entertainment

Niurka Marcos vs. Edith González. “Edith González ma dwa zasadnicze problemy. Po pierwsze jest strasznie niepewna siebie. Drugi, ma zbyt silną potrzebę bycia zawsze w centrum uwagi” – takie oskarżenia Niurka wytoczyła wobec gwiazdy w wywiadzie udzielonym dla Telemundo. Marcos wyznała, że w trakcie kręcenia telenoweli “Salomé”,  blondwłosa meksykanka nie potrafiła zaakceptować żadnej aktorki, choć odrobinę ładniejszej od siebie. “Czuła straszne zagrożenie dla swojej urody. Z tego powodu ja i kilka innych aktorek musiałyśmy zrezygnować z makijażu na planie” – dodała na koniec.

Opracowano na podstawie TvyNovelas, Tv Notas oraz TerraComments

 1. taki potwór jak marcos powinien schować się w cień a nie twierdzić, że Edith chciała być od niej ładniejsza i nie pozwoliła jej malować…w sumie jej i tona tapety nie pomoże na tej wstrętnej twarzy…tak samo ta cała aylin….omg jak one wgl mogę mówić, że są ładne?! Karykatury

 2. Zobaczcie filmik z wizyty Edith Gonzalez w Rumuni, gdzie gościła na zaproszenie telewizji Acasa tv: http://www.youtube.com/watch?v=XmGObFizcoU
  Była tam witana jak prawdziwa gwiazda. Myślę, że Niurka po prostu jej zazdrości, a na obrażaniu i oskarżaniu Edith chce tylko zwiększyć swoja podupadającą popularności.

 3. to co wlasnie przeczytalam, juz slyszalam ale to jeszcze nic, prawie w kazdej telenoweli, sa nieporozumienia i klutnie, glownie chodzi o to, zeby protagonistka na wszelka cene byla najladniejsza osoba podczas krecenia telki, smieszyb mnie to, bo najwazniejsze by kazdy wykonal dobrze powiezona mu role, jedyna telka ktora nie miala chyba problemoe, to…kiedy sie zakocham z silvia navarro, np: nie chce mi sie wierzyc jesli chodzi o gaviote-angelice, a jesli chodzi o davida i marka to wierze, bo tach ma z wszystkimi problemy, a przede wszystkim ze soba, wydaje mi sie ze to dlatego,m ze zawsze mu ktos wezmie z pod nosa najpepsza role i musi zadowolic sie okruszkami, ale jako amant on mi sie wogole nie podoba!!!

 4. Widac po twoich wpisach o Edith Gonzalez że po prostu jej nie lubisz i nie jesteś za grosz obiektywna w jej ocenie. Edith Gonzalez nie ma czego zazdrościć Niurce bo po pierwsze Edith Goznalez ma talent którego Niurka nie ma za grosz a dowodem na to jest fakt, że Edith Gonzalez nakręciła już 12 telenowel w której była protagonistką a teraz kręci już 13 w której również będzie protagonistką a Niurka ani razu nie była protagonistką a to świadczy że Niurka jest bardzo słabą aktorką . Po drugie Edith Gonzalez jest piękną kobietą z klasą czego o niezbyt urodziwej, wulgarnej i rozwiązłej Niurce powiedzieć nie można. Uwziełaś się na Edith bo gdyby Edith Gonzalez była brzydulą to 3 różne wytwórnie nie powierzałyby jej głównych ról a protagonistką była wielokrotnie w televisie ale również w telemundo w Doni Barbarze, w aztece a Cielo Rojo a teraz w tej wytwórni kręci już drugą telenowele w której będzie protagonistką. Zastanów się co piszesz zazdrośnico gdyby Edith była brzydka to trzy różne wytwórnie nie powierzałyby jej głównych ról.

 5. Akurarat w sprawie Niurki kontra Edith to oglądałam wywiady w których Niurka cały czas obraża Edith:że zazdrości jej urody(heh jakby Gonzalez miała czego, sama jest ładniejsza od Niurki), talentu(naprawdę Edith jest o wiele lepszą aktorką niż Marcos), że sypia z każdym swoim partnerem z planu. Wg. mnie to Niurka ma sama problem z sobą, ewidentnie nie cierpi Edith(prawdopodobnie sama jej zazdrości przede wszystkim talentu). Edith nie zdobyła sławy przez skandale ale przez swoją pracę, a Niurka no cóż(gdyby Juan Osorio nie zakochał się w niej to może nie byłoby jej w telewizji)nie ważne jak ale żeby tylko o niej mówili.

 6. Zgadzam się z przedmówczyniami, które napisały o konfliktach z powodu tego, ze ktoś jest piękny. Mnie się wydaje, że te osoby uważały się niedowartościowane i dlatego szukały byle pretekstu, by dogryźć komuś. to jest głupota. A najbardziej zbiła mnie z tropu wypowiedź Adriany Fonseci odnośnie Thalii.

 7. Super artykuł

 8. właśnie wszyscy są bardzo zazdrośni o innych ojej ojej niech się za robotę wezmą,jak angie rivera mogłabyć zazdrosna o tą aylin skoro była i jest piękna,edith gonazalez nie dość że brzydka to jeszcze wredna małpa i tyle

 9. ja nie wiem ile ztego jest prawdą ale jak to czytam to nie rozumiem niektórych aktorów co mnie obchodzi że ktos jest ładniejszy popularniejszy itd ja mam dobrze wykonać swoją pracę dobrze zagrać swoją rolę i powinno mi zależęć by miec dobre stosunki z całą ekipą na planie bo tak to nie da się pracować ale widac że oni są strasznie samolubni,zachłanni i tylko siebie widzą.Akurat w tym gronie nie ma moich ulubionych aktorów bo nie przepadam ani za Edith Gonzalez dla mnie mdła aktorka(o wyglądie nie mówię bo liczy się jak wykonuje swój zawód aktorstwo)nie lubię Marca Tachera,Gabrieli Spanic tez za bardzo sztuczna i ma okropny głos,Fernando Colunga akurat dobry aktor ale zbyt pewny siebie i dumny

 10. fajne ciakawostki oby takich jak najwiecej

 11. fajnie,dzięki
  będzie 3 seria?

  1. Nie planujemy trzeciej części zestawienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.