W pogoni za idolem: Z Dulce Maríą w Krakowie | novela.pl
The temperature combined with humidity characteristics is not possible to meet the new requirements of even the most advanced center or lounge, so it is impossible for the pleasure we experience while relaxing to lay on the beach. However, something that you can afford to use at home. Let\'s start with sea salt - the most accessible means that you can freely buy at the pharmacy. Especially since it is extracted from the sea on vody.Vse complaints they were lifestorerx naltrexone online without prescription presented by my patients. They describe their symptoms. neuralgia typically diagnosed, scoliosis, kyphosis, lordosis, bursitis, osteoarthritis, osteoporosis, spinal, bone stenosis "promotes" hand syndrome, tunnel compression disks, puffed herniations subluxation disk disk, degeneration, hypochondria, CD slide, allergic reactions, trauma surgery. an ideal dog for the city dwellers dream of sport, cheerful companion - often diagnosed "original unknown pain".Inogda It is called "the king of miniature dogs." Pinscher is capable of running free all day on track and proven in competition

W pogoni za idolem: Z Dulce Maríą w Krakowie

novela.pl 1 grudnia 2015 1

W piątek 27 listopada meksykańska gwiazda Dulce María („Zbuntowani”) przyjechała do Krakowa na długo oczekiwane spotkanie z fanami.

W pogoni za idolem: Z Dulce Maríą w Krakowie

Ostatni piątek listopada na długo zapadnie w pamięci ponad sześćdziesięciu osobom z różnych krańców Polski – w tym kilkorgu ze Słowacji i z Hiszpanii –, którzy zjechali się do Krakowa na spotkanie ze swoją idolką. Meksykańska gwiazda Dulce María przyjechała do stolicy Małopolski, by spełnić marzenie każdego z nich o wspólnym zdjęciu, uścisku czy rozmowie.

Zafascynowanie osobą Dulce Maríi wzięło się z emitowanej przed laty w Czwórce telenoweli młodzieżowej „Zbuntowani” i zespołu RBD, złożonego z szóstki młodych aktorów z obsady. Chociaż oba projekty są już historią, a drogi członków grupy się rozeszły, fani wciąż łączą ich ze sobą i uważnie śledzą poczynania każdego z nich. Kiedy dwa lata temu dowiedzieli się o wizycie Dulce w Hiszpanii, zorganizowanej na petycję fanów przez Villalta Entertainment, postanowili zwołać się na portalach społecznościowych i stworzyć okazję do ściągnięcia piosenkarki do Polski. Wytrwałość się opłaciła.

W trakcie trwającego ponad trzy godziny zlotu każdy z fanów miał szansę przywitać się z Dulce Maríą, wręczyć przygotowany z myślą o niej prezent (zdarzali się i tacy, którzy częstowali ją miejscowymi specjałami oscypkami i obwarzankami), zdobyć upragniony autograf oraz pamiątkowe zdjęcie. Odbyła się także sesja pytań i odpowiedzi, w trakcie której zaproszona gwiazda opowiadała m.in. o swoich podróżach, muzyce i nowej telenoweli. Nie pozbawiono się przyjemności odśpiewania przyszłej solenizantce „Sto lat” oraz podania tortu w biało-czerwonych barwach.

Dulce María przyznała, że czerpie ogromną radość z takich spotkań, bo umacniają one więzi nie tylko z nią, ale także między fanami: „Wy wiecie, dlaczego bycie tutaj jest dla nas takie ważne. Możecie poznać się wzajemnie, zaprzyjaźnić, odnaleźć dusze pokrewne. Cieszy mnie, że macie marzenia i walczycie o nie, choć mieszkanie w różnych zakątkach świata. Mam nadzieję, że dalej tak będzie”.

Wiele wskazuje na to, że pierwsza wizyta byłej RBD w Polsce nie będzie ostatnią. Być może niebawem spełni się kolejne marzenie fanów Dulce Maríi o zobaczeniu jej na scenie, na koncercie w stolicy.

One Comment »

  1. TheAgusia93 2 grudnia 2015 o 19:36 - Reply

    Dzięki za artykuł :) A wywiad przeprowadziliście?

Komentarze »

X