Film dokumentalny o RBD z okazji 10-lecia

Za niecałe trzy miesiące minie dokładnie dekada od daty założenia zespołu RBD, komponowanego przez szóstkę aktorów z popularnej meksykańskiej telenoweli

Za niecałe trzy miesiące minie dokładnie dekada od daty założenia zespołu RBD, komponowanego przez szóstkę aktorów z popularnej meksykańskiej telenoweli młodzieżowej “Zbuntowani”. Banda rozpadła się po 4 latach istnienia, w grudniu 2008 roku, a jej członkowie rozpoczęli solowe kariery – jedni oddali się całkowicie muzyce, drudzy wybrali ścieżkę aktorską, z większym lub mniejszym sukcesem. Ponieważ liczne próby namówienia członków zespołu zakończyły się fiaskiem, jego ojciec i były menadżer, Pedro Damián, wpadł na pomysł wyprodukowania filmu dokumentalnego o RBD. Bazą są materiały zebrane podczas zdjęć do telenoweli, międzynarodowego tournée i ujęć zza kulis – łącznie około 80 godzin nagrań.

“Film pokaże to, czego fani jeszcze nie widzieli: ich rozmowy w garderobach, hotelach, na ulicy, w miejscach, do których jeździliśmy” – zdradza Damián. Nie zabraknie ujęć z fatalnej wizyty w Brazylii z 2006 roku, kiedy troje wielbicieli RBD straciło życie w wypadku, po tym jak spadła na nich bariera ochronna. Nie wiadomo, czy w filmie pojawią się wypowiedzi wszystkich członków zespołu. “Nie udało mi się nawiązać kontaktu ze wszystkimi, ale liczę na to, że zechcą opowiedzieć o swoich impresjach” – dodaje producent. Damián zdradza także, że dołoży wszelkich starań, aby film trafił do dystrybucji nie tylko na terytorium Ameryki, ale także w Europie. “Chcemy, aby fani z krajów tj. Włochy, Francja, Chorwacja, Serbia, Polska czy Hiszpania, gdzie RBD odniosło sukces, mieli szansę obejrzenia dokumentu” – podkreśla.

[tabs tab1=”RBD – Nuestro amor”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

 1. Nie mogę się doczekać. Będzie napewno bardzo ciekawy.:)

 2. Czy wiadomo coś o powrocie RBD ??

 3. yo digo dice rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!bd RBD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. RBD WRACA DBIJA ŚWIAT 2016 tour 2018

 5. Nie moge sie doczekac !!!!!!!! <3

 6. Oby na pewno było w polsce czekam na to !!! ahhhhh szkoda że już nie grają :(

 7. Rebelde para siempre! Cieszę się ogromnie, że powstanie taki projekt :D co za wspomnienia :D

 8. Nie moge sie juz doczekac, ale watpie ze trafi to do polskich kin…no ale w sumie to nie jest wazne, najwazniejsze jest to ze wgl taki dokument powstanie. RBD para siempre<3

 9. Oglądałam Zbuntowani, ale dla mnie Anahi nie ma głosu do śpiewania po prostu nie umie,Maite to już coś innego bo ma głos i fajnie gra role w telenowelach .

 10. już 10 lat :)

 11. rbd <3

 12. To było coś wyjątkowego:)

 13. Rany, ja już w końcu nie wiem. Troje fanów zostało stratowanych, bo było ludzi za dużo, czy spadła na nich barierka?

 14. nie mogę się już doczekać. :) super, że coś takiego powstanie.

 15. RBD <3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.