W pogoni za idolem: Z Dulce Maríą w Krakowie

W piątek 27 listopada meksykańska gwiazda Dulce María (“Zbuntowani”) przyjechała do Krakowa na długo oczekiwane spotkanie z fanami.

Ostatni piątek listopada na długo zapadnie w pamięci ponad sześćdziesięciu osobom z różnych krańców Polski – w tym kilkorgu ze Słowacji i z Hiszpanii –, którzy zjechali się do Krakowa na spotkanie ze swoją idolką. Meksykańska gwiazda Dulce María przyjechała do stolicy Małopolski, by spełnić marzenie każdego z nich o wspólnym zdjęciu, uścisku czy rozmowie.

Zafascynowanie osobą Dulce Maríi wzięło się z emitowanej przed laty w Czwórce telenoweli młodzieżowej „Zbuntowani” i zespołu RBD, złożonego z szóstki młodych aktorów z obsady. Chociaż oba projekty są już historią, a drogi członków grupy się rozeszły, fani wciąż łączą ich ze sobą i uważnie śledzą poczynania każdego z nich. Kiedy dwa lata temu dowiedzieli się o wizycie Dulce w Hiszpanii, zorganizowanej na petycję fanów przez Villalta Entertainment, postanowili zwołać się na portalach społecznościowych i stworzyć okazję do ściągnięcia piosenkarki do Polski. Wytrwałość się opłaciła.

W trakcie trwającego ponad trzy godziny zlotu każdy z fanów miał szansę przywitać się z Dulce Maríą, wręczyć przygotowany z myślą o niej prezent (zdarzali się i tacy, którzy częstowali ją miejscowymi specjałami oscypkami i obwarzankami), zdobyć upragniony autograf oraz pamiątkowe zdjęcie. Odbyła się także sesja pytań i odpowiedzi, w trakcie której zaproszona gwiazda opowiadała m.in. o swoich podróżach, muzyce i nowej telenoweli. Nie pozbawiono się przyjemności odśpiewania przyszłej solenizantce „Sto lat” oraz podania tortu w biało-czerwonych barwach.

Dulce María przyznała, że czerpie ogromną radość z takich spotkań, bo umacniają one więzi nie tylko z nią, ale także między fanami: „Wy wiecie, dlaczego bycie tutaj jest dla nas takie ważne. Możecie poznać się wzajemnie, zaprzyjaźnić, odnaleźć dusze pokrewne. Cieszy mnie, że macie marzenia i walczycie o nie, choć mieszkanie w różnych zakątkach świata. Mam nadzieję, że dalej tak będzie”.

Wiele wskazuje na to, że pierwsza wizyta byłej RBD w Polsce nie będzie ostatnią. Być może niebawem spełni się kolejne marzenie fanów Dulce Maríi o zobaczeniu jej na scenie, na koncercie w stolicy.

[tabs tab1=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comment

  1. Dzięki za artykuł :) A wywiad przeprowadziliście?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.