Dulce María 27 listopada w Krakowie

Dulce María przyleci do Krakowa, by 27 listopada spotkać się ze swoimi wielbicielami.

Dokładnie za miesiąc meksykańska gwiazda Dulce María, znana z serialu “Zbuntowani”, przyleci do Polski. Celem jej wizyty jest spotkanie z fanami, “Meet&Greet Experience”, organizowane przez hiszpańską firmę Villalta Entertainment, które odbędzie 27 listopada w Krakowie.

Od ponad roku wielbiciele talentu Dulce Maríi zwołują się poprzez fan kluby i strony na Facebooku, by doprowadzić do spotkania z idolką. Ich starania okazały się owocne. W trakcie “Meet&Greet Experience” będą mogli spotkać się z gwiazdą, porozmawiać z nią, otrzymać autograf, plakat oraz pamiątkowe zdjęcie. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie jego organizatora villaltaentertainment.com.

[tabs tab1=”Dulce María zaprasza na Meet&Greet Experience”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Oczywiście będę :) Mimo, że trochę km mam, ale to nic dla Dulce :)

  2. 120 Euro za spotkanie??? Nie ma szans!!! Zapłaciłbym tyle gdyby to był koncert

  3. Ona ma fanów w Polsce???po raz pierwszy o niej słyszę..-(

    1. Oczywiście, że ma. Jej płyty można nabyć w polskich sklepach muzycznych, a piosenki puszczane są w radiach np jej ostatni singiel z płyty Sin Fronteras “O lo haces tu o lo hago yo” zajął 3 miejsce na Liście Przebojów Radia Olsztyn. Szkoda tylko, że nie będzie koncertu, bo na takie spotkanie się nie wybiorę mimo, że mam tak blisko

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.