Instytut Cervantesa w Warszawie: Kto nie widział świtu w Grenadzie…

W sobotę 3 czerwca Cristián Delgado Romero wystąpi z grupą flamenco Los Payos w Instytucie Cervantesa w Warszawie.

Peña Flamenca Triana po raz 28. w Instytucie Cervantesa w Warszawie. Gościem najbliższego cyklu będzie młody śpiewak flamenco z miejscowości Loja w prowincji Grenada – Cristián Delgado Romero. Artysta podbił serca widzów wspaniałym głosem i niespożytą energią, które zaprezentował podczas lutowych koncertów w warszawskim Instytucie Cervantesa. Zachwycił bogactwem i różnorodnością repertuaru, przepięknym głosem o intrygującej barwie oraz niesłychaną witalnością i poczuciem humoru.

Tym razem na scenie towarzyszyć mu będą gospodarze peñii: gitarzysta Arturo “El Polaco” oraz tancerka Marta Robles. Artyści są liderami hiszpańsko-polskiej grupy flamenco Los Payos oraz licznych projektów artystycznych związanych ze sztuką flamenco.

Koncert zaplanowany na 3 czerwca o godz. 20:00 w Instytucie Cervantesa w Warszawie. W programie m.in. bulería, soleá oraz tango de Cádiz. Bilety w cenie 50-60 zł (miejsca numerowane). Rezerwacje: flamenco@triana.pl oraz 501 209 389 (tylko SMS).

Opracowano w oparciu o materiały Instytutu Cervantesa w WarszawieTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.