Historia rozpoczyna się w momencie, gdy Victoria Balvanera, właścicielka rozległych ziem oraz prestiżowej agencji reklamowej, zostaje napadnięta w rodzinnym domku. José Ángel, który przypadkowo zjawia się na miejscu w poszukiwaniu pracy jako zarządca, staje w obronie kobiety i ratuje ją przed napastnikami. Po tych wydarzeniach, Victoria postanawia zatrudnić José Ángela jako prywatnego ochroniarza. Codzienne spotkania i wspólne chwile zbliżają ich do siebie na tyle, że rodzi się między nimi prawdzia, choć niemożliwa miłość – oboje są już po ślubie.

Victoria jest żoną Nelsona Brizz, który poślubił ją wyłącznie dla korzyści majątkowych. Ma córkę, Nicole, kapryśną i zarozumiałą, która ukrywa przed wszystkimi swoją bulimię i anoreksję. Nicole kocha swoich rodziców i dziadka Aníbala, despotę i chytrusa, który manipiluje życiem swoich obu córek, Victorii i Adriany.

Gdy Victoria odkrywa, że mąż ją zdradza i będzie miał dziecko z kochanką, żąda rozwodu, ale on jej go odmawia. José Ángel tymczasem zostaje wdowcem – jego żona ginie w wypadku tuż po tym, gdy odkrywa, że jest córką Aníbala.

Liliana, córka Cristiny, bardzo przeżywa tragiczną śmierć matki i nie ma pojęcia, że tą która dała jej życie nie jest Cristina, lecz Adriana – siostra Victorii. Liliana przeprowadza się do posiadłości rodziny Balvanera, aby zająć się pracą w ogródku. Tam jest szykanowana przez Nicole, którą kieruje zazdrość o Francisco – prywatnego ochroniarza Nicole. Nicole jest gotowa zrobić wszystko, aby uprzykrzyć życie nie tylko swojej rywalce, ale także samemu Francisco, w którym ostatecznie bezpamiętnie się zakochuje.

Po wielu przejściach, Nicole rezygnuje z Francisco i wychodzi za mąż za Rogelio. Oboje pobierają się bez miłości – ona na złość Francisco, który wybrał Lilianę; on na polecenie matki, która łudzi się, że małżeństwo syna z bogatą dziewczyną uchroni go przed ruiną. Tymczasem Francisco żeni się z Lilianą z litości, gdy ta po tragicznym wydarzeniu jest bliska śmierci. Ponowne spotkanie z Nicole – która rozstaje się z Rogelio – uświadamia go o wielkim uczuciu jakie nadal żywi do młodej Balvanera.

Victoria, José Ángel, Nicole i Francisco będą musieli pokonać przeszkody, jakie zgotuje im los, ten sam, który wcześniej połączył ich prawdziwą miłością.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Enrique Estevanez, Marcela Citterio
PRODUCENT: Nicandro Díaz González

OBSADA: Erika Buenfil (Victoria), Eduardo Yañez (José Ángel), Eiza González (Nicole), Sebastián Rulli (Francisco), Enrique Rocha (Aníbal), Susana González (Beatriz), Guillermo Capetillo (Nelson), Natalia Esperón (Adriana), Sherlyn (Liliana), Mónika Sánchez (Cristina), Marjiorie De Sousa (Kendra) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Alejandro Sanz – No me compares

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]


23 KOMENTARZE

  1. Opis jest nie do konca prawidłowy…. błąd to przedostatni akapit!!! Fabuła okazała się zupełnie inna, a postać Sebastiana nie ożeniła się z postacią Sherlyn!!!

  2. […] „Prawdziwe uczucie” to remake argentyńskiej telenoweli „Na straży miłości”. Mimo że Meksyk widział już tę samę historię opowiedzianą przez TV Azteca, proponowana przez Televisę adaptacja scenariusza odniosła wielki sukces. Historia rozpoczyna się w momencie, gdy Victoria Balvanera, właścicielka rozległych ziem oraz prestiżowej agencji reklamowej, zostaje napadnięta w rodzinnym domku. José Ángel, który przypadkowo zjawia się na miejscu w poszukiwaniu pracy jako zarządca, staje w obronie kobiety i ratuje ją przed napastnikami. Po tych wydarzeniach, Victoria postanawia zatrudnić José Ángela jako prywatnego ochroniarza. Codzienne spotkania i wspólne chwile zbliżają ich do siebie na tyle, że rodzi się między nimi prawdzia, choć niemożliwa miłość – oboje są już po ślubie. Więcej informacji o telenoweli można znaleźć tutaj. […]

  3. Rozkręciła się na miesiąc przed końcem :) Mogę powiedzieć, że związek młodszych protów został inaczej pokazany, postać męska jest bardziej trzymająca się pionu, taki po prostu dobry facet :) I to mi się bardziej podoba. Natomiast do pary erica, yanes nie jestem przekonana.

  4. autor może i opisał, ale raczej nie wersję Meksykańską, owszem jest oparta na pierwowzorze, ale po pierwsze nie znamy jeszcze zakończenia, a po drugie już są pewne różnice z tym opisem

  5. nie nie i jeszcze raz nie. Uwielbiam Yaneza i Rulliego, ale ta telka niestety to nic nadzwyczajnego. Pierwowzór był dużo lepszy. Czekam na kolejne premiery … QBA, PEAM … LMDV … liczę że będą lepsze.

  6. Fajnie, że będzie grać Susana Gonzalez, ale ja tego nie obejrzę. „Zakazana namiętność” z Azteci była świetna, ale wersja Televisy jej nie pobije.

  7. ale extra obsada zapowiada się świetnie, może przekonam się do eriki buenfil, po prostu duet best of the best to eduardo yanez y angelica rivera najfajniejsza para i destilando amor moim zdaniem najlepsza telcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.