Tytuł oryginalny: La gata
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2014
Liczba odcinków: 122
Data premiery: 5 maja 2014 (świat)

Scenariusz: Inés Rodena, Carlos Romero
Reżyseria: Adrián Frutos Maza
Producent: Nathalie Lartilleux
Obsada: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Juan Verduzco, Jorge Poza, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer i inni

Temat przewodni: Maite Perroni – Vas a querer volver

Esmeralda i Pablo poznali się w dzieciństwie. Ona przykuła jego uwagę, kiedy żebrała na ulicy o pieniądze dla donii Rity, kobiety, która wykorzystuje ją do pracy na ulicy w zamian za posiłek i dach nad głową. Po wieloletniej znajomości Pablo w końcu pojmuje, że czuje do Esmeraldy coś więcej niż tylko przyjaźń i wyznaje jej swoje uczucia. Para postanawia się pobrać. Ojciec Pabla, Agustín, pozornie aprobuje decyzję syna i stawia mu jeden warunek: musi zarobić na utrzymanie siebie i żony. Sam tymczasem skutecznie utrudnia mu zdobycie jakiejkolwiek pracy. Lorenza, jego matka, próbuje zainteresować syna inną kobietą, z jego sfer, aby zapomniał o Esmeraldzie.

Agustín przekonuje Pablo do wyjazdu na studia za granicę obietnicą o tym, że znajdzie tam lepszą pracę i będzie mógł spełnić swoje marzenie o poślubieniu ukochanej. Esmeralda z trudem akceptuje decyzję Pabla. Nie chcą jednak zwlekać ze ślubem i jeszcze przed wyjazdem, w tajemnicy przed wszystkimi, przysięgają sobie miłość aż po grób. Jakiś czas później Esmeralda odkrywa, że jest w ciąży i choć próbuje na wszelkie sposoby skontaktować się z mężem, jego rodzice i doña Rita skutecznie jej to uniemożliwiają. Na domiar złego Agustín wmawia synowi, że Esmeralda zdradziła go z innym mężczyzną, zaś Esmeralda naiwnie myśli, że Pablo już o niej zapomniał.

Esmeralda nie ma pojęcia, że intrygi Agustína nie tylko odebrały jej rodziców, ale także zmusiły do życia w nędzy. Ojciec dziewczyny, Fernando de la Santa Cruz, został niesłusznie oskarżony o zabójstwo i skazany na więzienie z winy Agustína. Z jego polecenia Esmeralda została skradziona i oddana pod opiekę donii Ricie, co doprowadziło jej matkę, Blancę, do obłędu. Esmeralda ma jednak szansę na odzyskanie rodziców. Jej ojciec wkrótce wyjdzie na wolność i przekonany o śmierci żony i córki będzie szukał zemsty na Agustínie. Zaś jej matka okaże się szaloną Felią, przyjaciółką z wysypiska.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]


31 KOMENTARZE

    • La Gata obecnie leci w Meksyku na kanale Canal De Las Estrellas o godz. 4.15 po południu czasu meksykańskiego czyli u nas o 23.15 xD

  1. Kiedy okazało się, że Majka będzie grać w tej teli byłam załamana bo wolałam, żeby skupiła się na muzyce. Ale muszę przyznać, że LG bardzo mi się podoba, wprost jestem uzależniona od tej telki. Niby historia oklepana, ale super mi się ogląda :D A Danirroni to po prostu strzał w dziesiątkę! Jestem nimi całkowicie oczarowana *_* Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych duetów telenowelowych!

    • Jeszcze niedawno byłem antyfanem “La Gaty” i tego,żeby w ogóle tą telenowelę wyemitowali w Polsce ale jak widzę jak aktorzy tam grają i jakich dobiera Nathalie to aż się miło robi.Ostatnio doszła Monica Sanchez(Cristina z “Prawdziwego uczucia”,Nadia z “Labiryntu namiętności”) która będzie villaną.Kawał dobrej roboty odwala także Laura Zapata czy Leticia Perdigon. Z obecnie telenowel emitowanych zagranicą to czekam na:
      El Color de la Pasion,Quiero Amarte,La Gatę,Lo que la vida me robo,Guapas,Solamente vos,Porque el amor manda,Reina de Corazones i Santa Diabla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.