"Wyjście z tunelu" 12 stycznia w Cinemax | novela.pl

“Wyjście z tunelu” 12 stycznia w Cinemax

novela.pl 12 stycznia 2018 1

Leonardo Sbaraglia jako sparaliżowany mężczyzna usiłujący zmierzyć się z niebezpieczną grupą złodziei planujących skok na bank w filmie “Wyjście z tunelu”

“Wyjście z tunelu” 12 stycznia w Cinemax

Porywający kryminał z elementami dramatu i thrillera argentyńskiego reżysera Rodriga Grande (“Rosarigasinos”, “Cuestión de principios”). “Wyjście z tunelu” (oryg. Al final del túnel) to pełen napięcia obraz zachwyca mrocznym klimatem oraz starannie budowaną intrygą, w której nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji. Wykonawcami dobrze skrojonych ról są: laureat nagrody Goya Leonardo Sbaraglia (“Intacto”, “Dzikie historie”), Pablo Echarri (“Metoda”, “Historia pewnej ucieczki”), Clara Lago (saga “Jak zostać Baskiem”) i Federico Luppi (“Kręgosłup diabła”, “Labirynt fauna”). Produkcja zdobyła wyróżnienia na międzynarodowych festiwalach filmowych w Brukseli, Rzymie oraz Seattle. Zdjęcia do niej powstały w Buenos Aires i na Teneryfie. Premierowa emisja w piątek 12 stycznia o godz. 20:00 na kanale Cinemax.

Joaquín jest sparaliżowanym inżynierem komputerowym, który nie oczekuje zbyt wiele od życia. Pewnego dnia postanawia wynająć część swojego domu młodej i atrakcyjnej Bercie oraz jej córce Betty. Dzięki nowym lokatorkom Joaquín zaczyna bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość. Którejś nocy odkrywa jednak, że gang złodziei kopie tunel pod jego domem. Ich celem jest dostanie się do pobliskiego banku. Co gorsza, mężczyzna uświadamia sobie, że Berta jest zamieszana w sprawę. Zdesperowany, postanawia działać.

Materiały Cinemax

One Comment »

  1. rubikasia 12 stycznia 2018 o 12:08 - Reply

    fajny film ogladalam go

Komentarze »


X