"Nie igraj z aniołem" po raz piąty w Czwórce | novela.pl

“Nie igraj z aniołem” po raz piąty w Czwórce

novela.pl 12 stycznia 2018 96

Sztandarowa telenowela Czwórki, śledzona przez tysiące widzów, “Nie igraj z aniołem” z Maite Perroni i Williamem Levym powróci 8 lutego, po zakończeniu “Esmeraldy”

“Nie igraj z aniołem” po raz piąty w Czwórce

Marichuy (Maite Perroni) jest dziewczyną o wielkim sercu, odwadze i pogodzie ducha, która nie poddaje się przeciwnościom. Jej młode życie pełne jest problemów i rozczarowań, ale ona nigdy nie traci nadziei i każdy dzień stara się przeżyć z uśmiechem na ustach.

W wieku 14 lat Marichuy ucieka z sierocińca. Robi co może, by przetrwać żyjąc na ulicy. Mijają lata. Pewnego dnia zostaje napadnięta przez pijanego mężczyznę, który usiłuje ją zgwałcić. To wydarzenie pozostawia głęboki ślad w jej psychice: dziewczyna ma uraz do mężczyzn, prześladują ją też koszmary.

Przygarnia ją Candelaria, praczka o złotym sercu, która staje się dla niej jak matka. Marichuy ima się różnych zajęć, by wesprzeć ich wspólny ubogi budżet domowy. Nie zawaha się także przed niczym, by pomóc dzieciom z sierocińca. Pewnego dnia wynikają z tego kłopoty, które kończą się w sądzie. Sędzią jest jej własny ojciec, który oczywiście, podobnie jak Marichuy, nie wie kim dla siebie naprawdę są.

Pierwszy odcinek zobaczymy w czwartek 8 lutego o godz. 17:00. Emisja kolejnych w dni powszednie od godz. 16:00 (2 odcinki) z powtórkami następnego dnia od godz. 9:00.

96 komentarzy »

  1. Aguś 10 marca 2018 o 01:07 - Reply

    Ja jestem zadowolona, że puścili 5 raz Nie igraj z aniołem. Kocham ten serial i jak puszczą 6 raz tez bede oglądać. Odgrzewane kotlety, starocie?! Nie powiedziałabym. Szkoda, że rano nie ma powtórek. Tu TV4 ma u mnie minusa. Swojego serialu bede bronila jak lwica a przede wszystkim Maite Perroni i Williama Levego których ubustwiam👍👌❤

Komentarze »


X