8 lipca TV Puls rozpocznie premierową emisję amerykańskiej telenoweli “Santa Diabla”. To oryginalna historia, stworzona przez José Ignacio Valenzuelę na zlecenie Telemundo, opowiadająca o kobiecie szukającej zemsty na bogatej amerykańskiej rodzinie, która dopuściła się niesprawiedliwości wobec jej bliskich.

Protagonistką telenoweli jest Gaby Espino (“Diabeł wie lepiej”). Aktorka wciela się w postać Santy Martínez, pięknej kobiety z prowincji, szczęśliwej żony i matki. Wiodą spokojne życie, do czasu, gdy jej mąż Willy Delgado, nauczyciel gry na pianie, otrzymuje posadę w domu zamożnej rodziny Cano. Ma udzielać prywatnych lekcji Danieli, siostrzenicy znanego adwokata Humberto Cano – granego przez Carlosa Ponce (“Pieska miłość”). Pozornie nieskomplikowana praca ściąga na mężczyznę problemy. Bárbara Cano, matka Danieli, próbuje go uwieść, a ponieważ ten nie ulega jej kaprysom, wymyśla intrygę, która odbiera mężczyźnie prawo do wolności. Willy zostaje oskarżony o próbę zgwałcenia Danieli i po długim procesie sądowym trafia do więzienia. Jakiś czas później Humberto odkrywa kłamstwo siostry. Jednakże, preferuje przedłożyć własny prestiż ponad sprawiedliwość i zamiast udzielić pomocy niesłusznie skazanemu, zleca jego zabicie. Niezasłużona śmierć męża popycha Santę do zemsty na rodzinie Cano. Postanawia rozkochać w sobie Humberto, zostać jego żoną, aby następnie krok po kroku zniszczyć każdą bliską mu osobę. Sytuacja komplikuje się, gdy na drodze do zemsty Santa spotyka nową miłość. Jest nią Santiago, brat Humberto, nazywany czarną owcą rodziny – w tej roli Aarón Díaz (“Talizman”).

Emisja od środy 8 lipca w dni powszednie o godz. 13:00 w TV Puls. Telenowela zastąpi emitowaną w tym paśmie “Królową serc”.

[tabs tab1=”Santa Diabla – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


26 KOMENTARZE

  1. Jak Wasze wrażenia po pierwszych 2 odcinkach?Bo moim zdaniem to bardzo fajny serial i Tv Puls baaaaardzo postarał się jeśli chodzi o godnego następcę Królowej serc która miała swój urok.Super zakończenie RdC. Mam przeczucie że Santa Diabla będzie miała dużą oglądalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.