"Santa Diabla" od 8 lipca w TV Puls | novela.pl

“Santa Diabla” od 8 lipca w TV Puls

novela.pl 15 czerwca 2015 26
“Santa Diabla” od 8 lipca w TV Puls

8 lipca TV Puls rozpocznie premierową emisję amerykańskiej telenoweli “Santa Diabla”. To oryginalna historia, stworzona przez José Ignacio Valenzuelę na zlecenie Telemundo, opowiadająca o kobiecie szukającej zemsty na bogatej amerykańskiej rodzinie, która dopuściła się niesprawiedliwości wobec jej bliskich.

Protagonistką telenoweli jest Gaby Espino (“Diabeł wie lepiej”). Aktorka wciela się w postać Santy Martínez, pięknej kobiety z prowincji, szczęśliwej żony i matki. Wiodą spokojne życie, do czasu, gdy jej mąż Willy Delgado, nauczyciel gry na pianie, otrzymuje posadę w domu zamożnej rodziny Cano. Ma udzielać prywatnych lekcji Danieli, siostrzenicy znanego adwokata Humberto Cano – granego przez Carlosa Ponce (“Pieska miłość”). Pozornie nieskomplikowana praca ściąga na mężczyznę problemy. Bárbara Cano, matka Danieli, próbuje go uwieść, a ponieważ ten nie ulega jej kaprysom, wymyśla intrygę, która odbiera mężczyźnie prawo do wolności. Willy zostaje oskarżony o próbę zgwałcenia Danieli i po długim procesie sądowym trafia do więzienia. Jakiś czas później Humberto odkrywa kłamstwo siostry. Jednakże, preferuje przedłożyć własny prestiż ponad sprawiedliwość i zamiast udzielić pomocy niesłusznie skazanemu, zleca jego zabicie. Niezasłużona śmierć męża popycha Santę do zemsty na rodzinie Cano. Postanawia rozkochać w sobie Humberto, zostać jego żoną, aby następnie krok po kroku zniszczyć każdą bliską mu osobę. Sytuacja komplikuje się, gdy na drodze do zemsty Santa spotyka nową miłość. Jest nią Santiago, brat Humberto, nazywany czarną owcą rodziny – w tej roli Aarón Díaz (“Talizman”).

Emisja od środy 8 lipca w dni powszednie o godz. 13:00 w TV Puls. Telenowela zastąpi emitowaną w tym paśmie “Królową serc”.

26 komentarzy »

 1. iwona 19 lipca 2015 o 21:16 - Reply

  tylko czy beda puszczane powtorki odcinkow na playpuls tak jak Królowa Serc?

 2. Dawid 12 lipca 2015 o 16:28 - Reply

  SD jest super. Cieszę się, że Puls kupił tę telenowelę. Oby miała dobrą oglądalność.

 3. Paloma Lucero fan Polonia 10 lipca 2015 o 15:28 - Reply

  Super nie mogę się doczekać 4 odcinka

 4. rosso 9 lipca 2015 o 17:27 - Reply

  Jak Wasze wrażenia po pierwszych 2 odcinkach?Bo moim zdaniem to bardzo fajny serial i Tv Puls baaaaardzo postarał się jeśli chodzi o godnego następcę Królowej serc która miała swój urok.Super zakończenie RdC. Mam przeczucie że Santa Diabla będzie miała dużą oglądalność.

 5. caro 21 czerwca 2015 o 12:12 - Reply

  Świetny serial, z pewnością obejrzę go teraz z polskim lektorem. :)

Komentarze »


X