„Królowa serc” – Odcinek 129 | novela.pl

„Królowa serc” – Odcinek 129

novela.pl 15 czerwca 2015 0
„Królowa serc” – Odcinek 129

Reina mówi Jackie, że jej amnezję wywołał środek produkowany przez Víctora. Mauro i Víctor wstrzykują Connie kolejną dawkę owej substancji. Nicolás odnajduje ich laboratorium, a w nim Connie, przywiązaną do łóżka. Smith wypytuje Isidro o listę agentów. On zdradza jej, że Víctor ma ją w swoim komputerze, lecz nie zna do niego hasła do dostępu.

Estefanía opowiada Octavio o nielegalnych interesach jego sobowtóra i Cristiana. Jackie wstrzykuje Reinę preparat, który pomoże jej odzyskać uśpione wspomnienia. Nicolás dobrowolnie chce się oddać w ręce Víctora, jeśli ten w zamian obieca zwrócić Connie wolność. Isidro przyjeżdża do rezydencji de Rosasów, żeby zmusić Estefaníę do mówienia. Kobieta zgadza się mu pomóc w odnalezieniu Connie, jeśli wskaże jej, gdzie odnajdzie dziecko Grety.

Montalván usuwa czip z oka Nicolasa, by nikt nie mógł go odnaleźć. Reina przypomina sobie, jak Montalván i Víctor poddawali ją eksperymentowi. Montalván odkrywa, że Jackie zaaplikowała Reinie preparat, który odwraca działanie ich substancji wywołującej amnezję.

Emisja 22 czerwca o godz. 13:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc

Komentarze »


X