„Loveling” od 24 sierpnia w kinach

Prezentowany na Sundance i nagrodzony na festiwalu w Maladze brazylijski film „Loveling” w reżyserii Gustava Pizziego z Karine Teles, Adrianą Esteves i Otáviem Müllerem od piątku 24 sierpnia w kinach.

W piątek 24 sierpnia w polskich kinach premiera filmu Gustava Pizziego „Loveling”. Brazylijski reżyser wspólnie z Karine Teles, odtwórczynią głównej roli, napisali niezwykle wiarygodną historię 40-letniej kobiety, żony i matki, której przychodzi się zmierzyć z trudnym życiowym wyzwaniem – rozłąką z rozpoczynającym samodzielne życie synem.

Film znalazł się w sekcji oficjalnej tegorocznego Sundance, gdzie miał swoją światową premierę. Jego tytuł rozbrzmiewał głośno w Maladze, gdzie otrzymała aż trzy nagrody – Złotą Biznagę dla najlepszego filmu iberoamerykańskiego, Nagrodę Specjalną (Srebrną Biznagę) od Krytyków oraz nagrodę Feroz Puerta Oscura dla najlepszego pełnometrażowego sekcji oficjalnej. Obok Karine Teles (film „Prawie jak matka”) na wielkim ekranie zobaczymy znanych głównie z telewizyjnych seriali Adrianę Esteves („Avenida Brasil”), Otávia Müllera („Z głową w chmurach ”) oraz epizodycznie Mateusa Solano („Chwytaj dzień”).

Opis filmu: Irene wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka w małym miasteczku na obrzeżach Rio de Janeiro. Jej najstarszy syn Fernando jest utalentowanym graczem w piłkę ręczną. Pewnego dnia chłopak zostaje zaproszony do profesjonalnej drużyny w Niemczech. Rodzina musi podjąć szybką decyzję o wyjeździe, od którego zależy jego dalsza kariera. Zaskoczona obrotem spraw Irene, stara się poradzić sobie z wizją nagłego rozstania z synem, pokonać własny niepokój i odkryć w sobie nowe siły, by przyzwyczaić się do życia bez ukochanego dziecka.

Więcej informacji do znalezienia na stronie dystrybutora loveling.bestfilm.pl

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.