„Joel” w Cinemax i HBO GO

Nagrodzony za scenariusz na festiwalu w Hawanie argentyński film „Joel” w reżyserii Carlosa Sorína na kanale Cinemax oraz w HBO GO.

Intrygujący i kameralny dramat pokazujący ewolucję pary, która z dnia na dzień staje się rodzicami zagubionego chłopca. W role główne wcielają się Victoria Almeida (serial „Historia de un clan”) oraz Diego Gentile („Dzikie historie”). Grani przez nich bohaterowie muszą skonfrontować swoje ideały z rzeczywistością. W obsadzie znaleźli się również utalentowany nowicjusz Joel Noguera oraz aktorka i reżyserka Ana Katz („Kiki”). Reżyserem przejmującego w wymowie obrazu był wielokrotnie nagradzany argentyński filmowiec Carlos Sorín („Bombon. Historia pewnej przyjaźni”).

Cecilia i Diego postanawiają przenieść się do małej wioski Tierra del Fuego w Patagonii. Para nie może mieć dzieci i od dłuższego czasu marzy o adopcji. Pewnego dnia niespodziewanie przychodzi do nich informacja, że w ich życiu pojawi się dziewięcioletni Joel. Pełnym ekscytacji świeżo upieczonym rodzicom szybko przyjdzie się przekonać, że wychowywanie dziecka – szczególnie na prowincji – to ogromne wyzwanie…

Najbliższe emisje na kanale Cinemax: 2 maja o godz. 18.20 i 3 maja o godz. 9.20.

Materiały CinemaxTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.