Maluma wystąpi w Polsce w ramach międzynarodowej trasy koncertowej

Kolumbijski wokalista Maluma, który wczoraj tańczył z Madonną w Los Angeles, za niespełna dwa miesiące wystąpi przed polską publicznością w Gdańsku.

Przez jednych kochany, przez ich znienawidzony. Jego muzyka jest znana tak samo Latynosom, jak Amerykanom czy Europejczykom. Ostatnio jeszcze bardziej za sprawą duetu z Madonną. Ich wspólny singiel „Medellín” zadebiutował 17 kwietnia. Tydzień później miał premiere teledysk, wyreżyserowany przez Kolumbijkę Dianę Kunst, który już teraz ma 15 milionów wyświetleń. Wczoraj natomiast duet wykonał go na żywo podczas rozdania nagród Billboard. Zagraniczne media donoszą, że na pięciominutowy występ królowa popu wyłożyła 5 milionów dolarów. To wkład w promocję jej kolejnego albumu „Madame X”.

Maluma także korzysta na sukcesie jego duetu z Madonną. Kolumbijski wokalista i kompozytor muzyki pop, trap i urbano ruszył miesiąc temu w trasę koncertową promującą jego trzeci studyjny album „F.A.M.E.”. Na długiej liście miast do których zawita ze swoim zespołem znalazło się kilka europejskich: Lizbona, Budapeszt, Praga i Gdańsk. Bilety na te koncerty rozeszły się w mgnieniu oka. Kto jeszcze chce zdążyć na zaplanowany na 27 czerwca koncert na Ego Arena nie powinien długo zwlekać.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.