„The Queen of Flow” – Odcinek 1: Pierwsze kroki

W 1. odcinku telenoweli „The Queen of Flow”: Yeima zostaje zaproszona do zespołu Charly’ego. Emisja w Red Carpet TV i Red Top TV.

Yeimy Montoya przebywa w zakładzie karnym. Został jej tylko jeden dzień odsiadki, dlatego koleżanki z celi szykują dla niej pożegnalną imprezę. Petra wykorzystuje okazję, aby otruć Yeimę. Jej plan niweczy inna więźniarka, która dopija zatruty drink. Gdy następnego dnia Yeimy budzi się w szpitalu, dowiaduje się od agenta DEA, Bena Rizzo, że groźny przemytnik narkotykowy Manín planował ją zabić, a Lil Fany padła ofiarą jego zasadzki. Mimo wielkiego ryzyka nie rezygnuje z dalszej współpracy z amerykańską agencją. Liczy, że po odzyskaniu wolności zbierze dość dowodów przeciwko Manínowi, żeby posłać go za kratki. Przyjmuje nową tożsamość i jako Tamy Andrade, producentka muzyczna, szykuje się do podróży do Portoryko.

Historia zemsty Yeimy zaczyna się 17 lat wcześniej. W 2001 roku, jako nastolatka, Yeima spędza każdą wolną chwilę na pisaniu piosenek. Marzy o karierze tekściarki oraz o poznaniu Charly’ego, utalentowanego muzyka. Nie domyśla się, że młodzieniec dorabia u Lucía, prawej ręki Manína. Charly i jego kolega z zespołu Juancho przegrywają konkurs śpiewu. Po występie Juancho oznajmia przyjacielowi, że nie zamierza dłużej brać udziału w nielegalnych akcjach i chce skupić się na muzyce. Następnego dnia w szkole Gema kradnie zeszyt z tekstami piosenek Yeimy i czyta je na głos przed innymi uczniami, aby ją ośmieszyć. W ten sposób Juancho odkrywa talent dziewczyny i proponuje jej współpracę. Początkowo niechętna Yeima w końcu dzieli się z chłopakiem swoim skromnym dorobkiem i wspólnie stają przed szansą nagrania utworu dla rozgłośni radiowej.

Manín próbuje poderwać Ligię, jednak ona odtrąca jego zaloty. Mściwy mężczyzna postanawia odegrać się na Genarze i Manueli, rodzicach Yeimy. Charly i Juancho zapraszają Yeimę do ich zespołu. Yeima czuje, że spełnia się pierwsze z jej wielkich marzeń. Nie przypuszcza nawet, że w tym samym czasie jej rodzice giną z rąk samego Manína.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/the-queen-of-flow


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.