„W niewoli przeszłości” – Odcinek 96: Potyczka

W 96. odcinku telenoweli „W niewoli przeszłości”: Carminha sądzi, że pokonała Ninę. Max uprzedza ją, że przedwcześnie ogłasza zwycięstwo. Emisja 4 stycznia 2022 o godz. 17.45 i 21.25 w Novelas+.

Nina stawia czoło Carminhii. Jorginho wspomina Ritę podczas rozmowy z Tufão. Suelen nie jest zadowolona z sukni ślubnej, którą przyniósł jej Diógenes. Max rozmawia z Lucindą na temat Niny. Gdy pojawia się Nilo, między mężczyznami dochodzi do kłótni. Roni prosi Leandra, aby został jego świadkiem na ślubie. Monalisa chce się przeprowadzić do innej dzielnicy. Przekonuje Irana, aby towarzyszył jej na przyjęciu Debory. Max złości się, gdy Nilo pojawia się niespodziewanie na uroczystości. Tufão złości się na Leleka i Muricy. Verônica i Noêmia prowokują Alexię. Verônica nie jest zadowolona, gdy Monalisa poucza ją w kwestii organizowania przyjęć. Nina uspokaja Lucindę. Obiecuje jej, że wkrótce wszystko się skończy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-niewoli-przeszlosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.