“Hipnotyzer” od 18 listopada w Cinemax

Latynoski serial produkcji HBO pt. “Hipnotyzator” z Leonardo Sbaraglią w roli głównej od soboty 18 listopada w Cinemax.

Wyprodukowany przez HBO Latin America, pełen tajemnic i zagadek serial dramatyczny w reżyserii Alexa Gabassiego (serial Psi) pt. “Hipnotyzer” (oryg. El hipnotizador) startuje dzisiaj w Cinemax. W roli głównej argentyński aktor Leonardo Sbaraglia, zdobywca Goi za rolę w “Intacto”. Premierowa emisja serialu w soboty od godz. 20:00 (po dwa odcinki)

Lata 40. XX wieku. Charyzmatyczny Arenas (Leonardo Sbaraglia) jest hipnotyzerem mającym umiejętność wprowadzania ludzi w trans, w którym wyjawiają mu swoje największe sekrety. Mężczyzna cierpi na bezsenność, która uniemożliwia mu normalne życie. Mieszka samotnie w hotelu, dręczony przez bolesne wspomnienia z przeszłości. Arenas skrywa też pewną mroczną tajemnicę….

Składająca się z ośmiu odcinków produkcja zachwyca klimatem, tworzącą niezwykły nastrój muzyką, przepięknymi strojami oraz scenografią. Trzyma też w napięciu. Na czele obsady obok Leonarda Sbaragli znaleźl isię Chico Díaz (“Żółte mango”), César Troncoso (“Papieska toaleta”), Marilu Marini (“Głód miłości”) oraz Juliana Didone (“Negócio da China Celeste”). Scenariusz serialu został oparty na powieści graficznej autorstwa Pablo de Santisa z ilustracjami Juana Sáenza Valiente. Zdjęcia powstały w Montevideo w Urugwaju.

Materiały Cinemax

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.