„W stronę marzeń” - Odcinek 5: Przyjaciel | novela.pl

„W stronę marzeń” – Odcinek 5: Przyjaciel

novela.pl 21 listopada 2018 0

W 5. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Jonatas wyciąga pomocną dłoń do Elizy. Emisja 28 listopada 2018 o godz. 15.50 w iTVN

„W stronę marzeń” – Odcinek 5: Przyjaciel

Jaceré wpada w pułapkę zastawioną przez Jonatasa i trafia do aresztu. Jonatas tymczasem zabiera Elizę do opuszczonego kina, gdzie sam pomieszkuje. Dziewczyna myśli, że zamierza ją wykorzystać. Zé Pedro zatrudnia Germana i opowiada mu o manifestacji. Ten wzywa policję, żeby zatrzymała jej uczestników. Lili złości się, gdy dowiaduje się o zatrzymaniu syna. Rozkazuje Germanowi wyciągnąć go z celi. Fabinho zgadza się wyjść na wolność tylko razem z innymi zatrzymanymi. Germano posądza go o hipokryzję.

Eliza ponownie dzwoni do matki. Kobieta odradza jej powrót do domu. Jonatas nakłania Elizę do przyłączenia się do niego. Carolina zostaje na noc w domu Arthura. Yoyó nie jest zadowolona, gdy zastaje ją śpiąca w swoim łóżku. Fabinho zwołuje kolegów z grupy aktywistów do wspólnego zbojkotowania przyjęcia. Cassandra prosi Hugona, żeby zabrał ją na przyjęcie i przedstawił Carolinie. Rafael odrzuca zaproszenie od Lu. Dorinha zmusza Zé Pedra, aby towarzyszył jej podczas uroczystości, chociaż żadne z nich nie zostało zaproszone. Eliza i Jonatas udają się przed Pałac Sztuki. Dziewczyna rozpoznaje Arthura.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

Komentarze »


X