„Bez tożsamości 2” – Odcinek 6: Propozycja

W 6. odcinku drugiego sezonu serialu „Bez tożsamości”: María otrzymuje propozycję zamieszkania z ojcem. Emisja 28 listopada 2018 o godz. 00.25 w TVP 1 .

Poszukiwania Curro nie przynoszą rezultatu. Enrique przypomina Amparo, że podpisała intercyzę i jeśli rozstanie się z Brunem, straci wszystko, co posiada. Ojciec tłumaczy Maríi przyczyny rozstania z Luisą. Zaprasza córkę, by zamieszkała z jego nową rodziną.

Materiały TVP

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

[tabs tab1=”Bez tożsamości 2 – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]





Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.