Melendez przesłuchuje Vanessę w sprawie wypadku. Hilda przerywa im, aby wyprosić policjanta za drzwi. Toribio wyjawia Marinie, że powoli przypomina sobie czasy młodości. Dziewczyna obiecuje, że nie dopuści, żeby Luis ponownie go skrzywdził. Alberto opowiada Erickowi o nieudanym małżeństwie Vanessy i Edsona. Hilda wyznaje Vanessie, że nigdy nie pogodzi się ze stratą syna. Wyraża przy tym uradowanie, że nie została na świecie sama, bo ma ją. Susana oferuje kobiecie swoje wsparcie.

Luis przyznaje przed Toribiem, że zawiódł go podwójnie – nie dopełnił powinności przyjacielskich ani moralnych. Pragnie w jakiś sposób zrekompensować mu lata cierpienia. Toribio nie wierzy w jego skruchę i nakazuje mu odejść. Marina także uważa, że Luis wcale nie żałuje swojego czynu. Zależy mu jedynie na dalszym widywaniu wnuka.

Vanessa wyjawia Albertowi, że powodem kłótni z Edsonem był rozwód. Chciała odejść od męża po tym jak doświadczyła z jego rąk przemocy. Prosi przyjaciela, żeby nie wspominał o tym nikomu, gdyż obawia się, że zostanie posądzona o próbę zabicia męża. Luis opowiada Susanie o tym jak został potraktowany, gdy poszedł przeprosić Toribia. Kobieta namawia go, żeby zapomniał o synu Mariny i hołocie, która nie zasługuje na jego atencję. Mężczyzna nakazuje jej ugryźć się w język zanim wypowie się nieprzychylnie o jego wnuku. Jest gotowy na wszystko, żeby dalej go widywać. Doktor Zamudio daje Isaurowi szansę na powodzenie operacji, choć uprzedza, że czeka go niełatwa droga. Paulino przekonuje Anitę, żeby do niego wróciła. Ona natomiast sugeruje mu, żeby odwiedził Vanessę.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.