„W stronę marzeń” – Odcinek 27: Nieodwzajemnione uczucie

W 27. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Arthur jest zazdrosny o relację Elizy z Jonatasem. Emisja 4 stycznia 2019 o godz. 15.50 w iTVN .

Arthur nakazuje Cassandrze opuścić sesję zdjęciową. Eliza nie potrafi się rozluźnić. Dopiero po przyjściu Jonatasa dochodzi do siebie. Carolina dostrzega zazdrość, jaką wywołuje u Arthura obecność Jonatasa przy Elizie. Postanawia podsycić ją jeszcze bardziej, nakazując Florisvalowi żeby odwiózł Elizę i Jontasa swoim samochodem. Wesley prosi Montanhę, żeby pomógł mu zostać zawodowym piłkarzem. Cassandra wypłakuje się w rękaw ojcu z powodu porażki. Później wyżala się także Déborze. Lu dziękuje Rafaelowi, że ocalił ją przed zwolnieniem.

Rafael flirtuje z jedną z modelek z konkursu. Arthur oznajmia Carolinie w pozbawiony empatii sposób, że nie chce mieć więcej dzieci. Kobieta czuje się mocno dotknięta jego słowami i nie przyjmuje przeprosin. Cascudo próbuje skraść pocałunek Jennifer. Jandira zawiadamia Maristelę, że Florisval poszedł do domu Rosângeli. Lu oferuje Leili pracę. Arthur złości się na Elizę, gdy nie wraca na noc do domu. Fabinho przyznaje się Leili, że jest zazdrosny o Jonatasa. Jojô słyszy, jak Aparecido insynuuje Arthurowi, że Eliza zawróciła mu w głowie. Jacaré i Braço planują włamanie do studia Rafaela.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.