„W stronę marzeń” - Odcinek 23: Odwet Jacaré | novela.pl

„W stronę marzeń” – Odcinek 23: Odwet Jacaré

novela.pl 17 grudnia 2018 0

W 23. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Eliza próbuje uratować Jonatasa z pożaru. Emisja 27 grudnia 2018 o godz. 15.50 w iTVN

„W stronę marzeń” – Odcinek 23: Odwet Jacaré

Aparecida zapewnia Jonatasa, że zaopiekuje się Elizą. Chłopak spóźnia się do pracy, za co otrzymuje reprymendę od Germana. Fabinho wstawia się za nim. Jonatas odwdzięcza się mu i oferuje swoją pomoc przy prezentacji projektu. Jacaré i jego ludzie niszczą rzeczy Jonatasa, a także okradają go z pieniędzy. Natasha zgadza się zostać jurorem konkursu na prośbę Arthura. Arthur składa gratulacje Elizy z powodu zdjęcia. Uprzedza ją jednak, że powinna przyłożyć się jeszcze bardziej do pracy. Rosângela ulega zalotom Florisvala.

Eliza słyszy przez telefon, jak Jacaré grozi Jonatasowi. Niedługo potem chłopak zostaje napadnięty przez Jacaré. Arthur wzywa policję. Eliza wyrusza na pomoc przyjacielowi. Jonatas zostaje uwięziony wewnątrz płonącego kina. Cida zawiadamia o incydencie Rosângelę. Braço zostaje zatrzymany. Eliza wbiega do trawionego przez ogień kina, aby wyciągnąć z niego Jonatasa.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

Komentarze »


X