Eliza orientuje się, że gdy we śnie całowała Arthura, w rzeczywistości całowała się z Jonatasem. Gilda zastawia naszyjnik podarowany przez ojca Elizy. Otrzymane pieniądze chce przeznaczyć na podróż do Rio. Żeby to zrobić, prosi Dina o zgodę na wyjazd do nieistniejącej ciotki. Mężczyzna domyśla się, że jest oszukiwany. Lili namawia Fabinha, żeby przedstawił swój projekt oczyszczenia rzeki Tamanduá w Bastille. Germano nakazuje chłopakowi oszacować koszty realizacji projekty, aby mógł rozważyć jego przyjęcie.

Cassandra zmienia swój wizerunek. Eliza zostaje wyrzucona z restauracji za awanturę z klientem. Florisvalowi wydaje się, że widzi Jonatasa pracującego na ulicy. Wilson uprzedza chłopaka, że jego matka może dowiedzieć się o oszustwie. Eliza przypadkiem spotyka w restauracji Arthura w towarzystwie Caroliny. On zakłada się z Caroliną, że może przeobrazić Elizę w jedną z jej modelek. Eliza czuje się poniżona takim traktowaniem i wychodzi z płaczem.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.