„W stronę marzeń” - Odcinek 11: Zakład o modelkę | novela.pl

„W stronę marzeń” – Odcinek 11: Zakład o modelkę

novela.pl 29 listopada 2018 0

W 11. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Arthur zakłada się z Caroliną, że zrobi z Elizy prawdziwą modelkę. Emisja 7 grudnia 2018 o godz. 15.50 w iTVN

„W stronę marzeń” – Odcinek 11: Zakład o modelkę

Eliza orientuje się, że gdy we śnie całowała Arthura, w rzeczywistości całowała się z Jonatasem. Gilda zastawia naszyjnik podarowany przez ojca Elizy. Otrzymane pieniądze chce przeznaczyć na podróż do Rio. Żeby to zrobić, prosi Dina o zgodę na wyjazd do nieistniejącej ciotki. Mężczyzna domyśla się, że jest oszukiwany. Lili namawia Fabinha, żeby przedstawił swój projekt oczyszczenia rzeki Tamanduá w Bastille. Germano nakazuje chłopakowi oszacować koszty realizacji projekty, aby mógł rozważyć jego przyjęcie.

Cassandra zmienia swój wizerunek. Eliza zostaje wyrzucona z restauracji za awanturę z klientem. Florisvalowi wydaje się, że widzi Jonatasa pracującego na ulicy. Wilson uprzedza chłopaka, że jego matka może dowiedzieć się o oszustwie. Eliza przypadkiem spotyka w restauracji Arthura w towarzystwie Caroliny. On zakłada się z Caroliną, że może przeobrazić Elizę w jedną z jej modelek. Eliza czuje się poniżona takim traktowaniem i wychodzi z płaczem.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

Komentarze »


X