Marina nie rozpoznaje Alberta. Prudencia uważa, że Luis powinien opłacić koszty leczenia Margarita. On odpowiada, że wykazał się już hojnością, przyjmując do pracy Paulina. Susana narzeka na matkę Edsona, która niepytana wtrąca się w każdy szczegół dotyczący ślubu. Prudencia sugeruje Susanie, żeby pozwoliła Vanessie zająć się przygotowaniami do ceremonii. Kiedy dowiaduje się, że Vanessa zrezygnowała z udziału, zaczyna podejrzewać, że jest zmuszana przez matkę do małżeństwa.

Prudencia wyjawia Angustias, że Luis rozkazał Paulinowi ją śledzić. Przyznaje, że sama powinna była to zrobić, aby dowiedzieć się, czy mąż ma na boku kochankę. W trakcie rozmowy z mężem wypomina mu, że coraz później wraca do domu i nie poświęca jej uwagi, co nie wpływa na poprawę ich relacji małżeńskich. Luis wykręca się pracą. Erick informuje Alberta, że Marina została recepcjonistką doktora Bazána. Alberto jest zdumiony, że Ricardo zatrudnił Marinę, która dopiero co uczy się odnajdywać w świecie. Erick insynuuje mu, że praca może być częścią terapii.

Paulino przyznaje się ojcu i siostrze, że ich okłamał i wcale nie brał udział w przesłuchaniu, lecz pracuje jako szofer w firmie Luisa i dorabia jako śpiewak uliczny. Wyznaje, że nie chciał by dowiedzieli się o jego porażce. Prudencia zawiadamia Paulina o ślubie Vanessy.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.