„W stronę marzeń” - Odcinek 10: Sen Elizy | novela.pl

„W stronę marzeń” – Odcinek 10: Sen Elizy

novela.pl 28 listopada 2018 0

W 10. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Jojo szantażuje Carolinę. Eliza śni o Arthurze. Emisja 5 grudnia 2018 o godz. 15.50 w iTVN

„W stronę marzeń” – Odcinek 10: Sen Elizy

Jojo ani myśli pozbywać się zdjęcia zrobionego Carolinie. Co więcej, grozi że pokaże je ojcu, jeśli nie otrzyma czegoś w zamian. Dorinha zawiadamia Carolinę, że w jej domu doszło do wypadku. Carolina wyjawia siostrze, że córka Arthura zrobiła jej kompromitujące zdjęcie i posługuje się nim, aby ją szantażować. Rosângela prosi syna, żeby zwrócił się do swojego przełożonego z prośbą o pomoc prawną. Jojo pokazuje ojcu zdjęcie Caroliny i wyjawia jej intencje. On usuwa je z telefonu córki.

Eliza pyta Jonatasa, jak zamierza dalej zwodzić matkę w sprawie Givaga. Fabinho oznajmia Leili i Jamaice, że postanowił stworzyć projekt zmierzający do zmniejszenia zanieczyszczenia rzeki Tamandúa. Leila oferuje mu swoją pomoc. Fabinho pomaga Jonatasowi znaleźć adwokata dla jego matki – zostaje nim Zé Pedro. Germano wdaje się w kłótnię z Fabinhem. W trakcie wymiany zdań porównuje chłopaka do Sofii. Lili staje w obronie Fabinha. Jonatas skrada Elizie pocałunek w trakcie snu. Nie spodziewa się, że myśli dziewczyny krążą wtedy wokół Arthura.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

Komentarze »


X