Encarnación wstawia się za synem u Mariny. Wyjaśnia dziewczynie, że Ricardo ma wyrzuty sumienia, że ośmielił się wyznać jej swoje uczucia i tym samym dał jej powód do złożenia rezygnacji. Namawia ją, żeby zmieniła zdanie ze względu na dziecko, którego ma na utrzymaniu. Soledad próbuje otworzyć oczy Baldomerowi. Uświadamia go, że chociaż jest dobrym człowiekiem i kocha Damianę, ona nie odwzajemnia jego uczuć, albowiem kocha bardziej Margarita.

Damiana mówi Marinie, że powinna posłuchać rady Encarnación i wrócić do pracy. Marina jest coraz bliżej zmiany zdania. Luis nakazuje Paulinowi śledzić Prudencię i informować go na bieżąco o każdym jej kroku. Ricardo oferuje Marinie pracę w szpitalu. Zobowiązuje się nigdy więcej nie mówi jej o swoich uczuciach. Marina przyjmuje jego propozycję.

W dowodzie wdzięczności Paulino wyjawia Prudencii, że jej mąż rozkazał mu ją śledzić. Alberto odkrywa, że Marina odzyskała wzrok. Przeżywa szok, gdy pewna siebie przechodzi tuż obok niego i zupełnie go ignoruje. Yolanda informuje Paulina, że przywiozła ojca do stolicy, aby wykonano mu badania. Margarito zarzeka się, że nic mu nie dolega. Paulino przedstawia Marinę swojemu ojcu i siostrze. Dziewczyna raduje się, że w końcu może poznać twarze najbliższych osób.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.