„Uwięzione” – Odcinek 13: Poronienie

W 13. odcinku serialu „Uwięzione”: Zulema szantażuje Leopolda, żeby uwolnić Egipcjanina. Emisja 28 marca 2018 o godz. 00:00 w TVP 1 .

Zulema zostaje wypisana ze szpitala. W tym samym czasie do domu wraca Leopoldo. Po dotarciu do Cruz del Sur zdesperowana kobieta przy pomocy Saray ogłusza strażnika Palaciosa i barykaduje się w celi. Palacios, Casper i Macarena stają się jej zakładnikami. Zulema telefonuje do Leopolda i każe mu uwolnić Egipcjanina. Grozi, że jeśli tego nie zrobi, poda Macarenie środek na poronienie. W więzieniu wybucha bunt. Leopoldo torturuje Hanbala, by ten wyjawił mu, gdzie są pieniądze. Sandoval przekonuje wszystkich, że Macarena jest manipulantką, która na dodatek ma problemy psychiczne. Macarena traci dziecko. Leopoldo mówi inspektorowi Castillo, że przetrzymuje Egipcjanina. Encarna próbuje udusić Hanbala.

Opracowanie TVP, fot. Atresmedia

„Uwięzione” (Vis a vis), serial, Hiszpania 2015; Reżyseria: Jesús Colmenar, Jesús Rodrigo, Sandra Gallego; Występują: Maggie Civantos, Carlos Hipólito, Roberto Enríquez, Cristina Plazas, Berta Vázquez, Alba Flores, Najwa Nimri i inni; Strona: www.novela.pl/uwiezione/

[tabs tab1=”Uwięzione – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.