„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 56: Zaprzyjaźniony lekarz

W 56. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Leoparda rozważa poproszenie Juana Miguela, aby zajął się ciążą Marichuy. Emisja 20 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Candelaria podejrzewa, że Marichuy zakochała się w Leopardzie. Onelia prosi Estefaníę, aby odwiedziła Vivianę, albowiem ta chciałaby jej zadać kilka pytań odnośnie przeszłości Juana Miguela i Marichuy. Leopardo wypiera się przed Cosme jakoby interesowała go Marichuy. Estefanía wyjawia Vivianie, że Marichuy oczekuje dziecka Juana Miguela. Zdradza także, że poznała jej kryjówkę.

Marichuy opowiada Leopardowi o tym, jak tuż po przyjściu na świat została porzucona przez swoją rodzicielkę. Viviana dowiaduje się, że Cecilia i Patricio są rodzicami Marichuy. Postanawia sfinalizować plan pozbycia się dziecka Marichuy obmyślony przez Estefaníę. Ojciec Anselmo zapewnia Cecilię, że jej córka ma się dobrze i wciąż nie chce znać swoich rodziców. Z pomocą finansową matki Elsy Nelson wydaje swój tomik wierszy, choć nie jest z tego powodu zadowolony. Viviana oświadcza Juanowi Miguelowi, że nie chce poznawać swojej przeszłości. Próbuje skraść mu pocałunek, ale powstrzymuje ją niespodziewane pojawienie się Blanki.

Leopardo wręcza kwiaty Marichuy. Prawi jej komplementy i zapytuje o jej imię. Dziewczyna przedstawia się jako Lirio. Elsa odchodzi od Nelsona. Humberto zdejmuje bandaże z oczu Rocío. Okazuje się, że operacja zakończyła się sukcesem. Amador chwali się Estefaníi i Isabeli, że znalazł właściwą osobę do wykonania brudnej roboty. Marichuy prosi Leoparda, żeby pomógł jej dziecku w przyjściu na świat, ale on odmawia. Mayita nie może znaleźć guwernantki. Wszyscy domownicy odkrywają, że Blanca zniknęła. Leopardo postanawia odnowić kontakt ze swoim przyjacielem i lekarzem Juanem Miguelem, żeby poprowadził ciążę Marichuy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.