„Bogaci też płaczą” – Odcinek 38: Otwarcie testamentu

W 38. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Rodzina Salvatierra zbiera się na odczytanie testamentu don Alberta. Emisja 14 czerwca 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Soraya czuje się osamotniona po śmierci don Alberta. Luis Alberto żałuje, że stracił ojca właśnie teraz, gdy po wielu latach w końcu znaleźli wspólny język. León sprzeciwia się wykonaniu autopsji don Alberta i wyjaśnia, że rodzina zmarłego dobrze wiedziała o jego problemach z sercem.

Elena obawia się, że po śmierci don Alberta wiele osób spróbuje dobrać się do jego majątku. León cieszy się, że w końcu pozbył się rywala i będzie mógł sięgnąć po to, co od początku powinno należeć do niego. Luis Alberto ma pretensje do Santiaga, że pozwolił ojcu na grę w tenisa, chociaż wiedział, że ma słabe serce.

León przypomina Sorai, że muszą przekonać do siebie Danielę i Uriela, aby wspólnie stawić czoła Elenie i Luisowi Albertowi. Doktor Murillo i ojciec Guillermo mają wątpliwości co do przyczyny śmierci don Alberta. Elena namawia Luisa Alberta do odkupienia od Danieli akcji w konsorcjum. Luis Alberto, Mariana, Soraya, Santiago, Daniela i León zbierają się na otwarcie testamentu don Alberta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.