„Bogaci też płaczą” – Odcinek 34: Po trupach do celu

W 34. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Soraya planuje zabić Marianę. Emisja 8 czerwca 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Soraya opuszcza miejsce zbrodni, nieświadoma, że ktoś jej się przyglądał i zapamiętał numer rejestracyjny samochodu. Daniela jest zaskoczona nagłym odejściem Matilde. Po przeszukaniu jej pokoju odkrywa fiolkę z nieznaną substancją i pokazuje ją don Albertowi. Soraya jedzie na grób ojca, aby się wyżalić. Elena nalega na sformalizowanie związku z Leonem. Daje kochankowi dwadzieścia cztery godziny na podjęcie decyzji.

Tamara prosi Santiaga o drugą szansę. Pragnie udowodnić mu, że naprawdę się zmieniła. Daniela wmawia Marianie, że Matilde musiała pilnie wyjechać na wieś do chorej matki. Doktor Stramessi stwierdza, że fiolka znaleziona w pokoju Matilde zawierała silną truciznę i to nią otruto Marianę. Soraya odwiedza Marianę, aby jej dokuczyć. Ma ze sobą broń.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.