„Bogaci też płaczą” – Odcinek 37: Śmierć don Alberta

W 37. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Don Alberto umiera na oczach rodziny. Emisja 13 czerwca 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Luis Alberto i Mariana oznajmiają don Albertowi, że zostanie dziadkiem. Doktor Benítez wyjaśnia Leonowi, w jaki sposób planuje oszukać don Alberta – wykona nacięcie na ciele pacjenta, aby upozorować operację i wmówić mu, że zakończyła się sukcesem. Víctor zawiadamia Leona, że Sofía znalazła się w gronie kandydatek do występu w reklamie Río de Oro.

Soraya źle przyjmuje wiadomość o ciąży Mariany. Doktor Benítez zapewnia don Alberta, że po tygodniowym odpoczynku będzie mógł wrócić do pełnej sprawności. Sofía trafia na okładkę czasopisma. Luis Alberto zasypuje doktora Becerrę pytaniami o Matilde, Sandrę i próbie otrucia Mariany, jednak nie otrzymuje odpowiedzi.

Don Alberto zgadza się zagrać mecz w duecie z synem. Po wygranym secie mężczyzna opada z sił i upada na kort. Mimo próby reanimacji lekarzom nie udaje się uratować mu życia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.