„Bogaci też płaczą” – Odcinek 32: Nadzieja

W 32. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Mariana otrzymuje lekarstwo. Emisja 6 czerwca 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Matilde jest gotowa przyznać się don Albertowi do podtruwania Mariany. Soraya ostrzega ją, że ryzykuje utratą posady i domu. Britny widzi Santiaga w towarzystwie Tamary. Soraya oferuje swoje wsparcie Luis Albertowi. Doktorzy Stramessi i Murillo naradzają się z innymi hematologami w sprawie choroby Mariany. Luis Alberto nie chce opuścić ukochanej, która wciąż leży nieprzytomna na intensywnej terapii.

Ojciec Guillermo przypomina sobie spowiedź Rafaela, w której przyznał się do zdrady i wspomniał mu o Marianie. Poprosił go wtedy także, by ukrył prawdę przed Sorayą. Profesor Stramessi stawia diagnozę. Pielęgniarka podaje Marianie pierwszą dawkę lekarstwa. Luis Alberto i jego rodzina mają nadzieję, że okaże się skuteczna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.