„Przeklęta” – Odcinek 45: Niezagojone rany

W 45. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Corina okłamuje Onésima. Apolonia i Elsa rozmawiają o przeszłości. Emisja 12 września 2019 o godz. 11.00 w Czwórce.

Ojciec Basilio radzi Elsie, żeby pogodziła się z myślą, że Aurorę i Rodriga łączy miłość. Rodrigo nie chce ukrywać swoich uczuć do Aurory. Chalo wzbrania się przed umówieniem się z Boni. Epifania oznajmia Jerónimowi, że jest w ciąży. On jest gotowy uznać jej dziecko, ale nie zamierza brać z nią ślubu. Między Dionisiem a Poncianem dochodzi do bójki. Tobías woła na pomoc Rodriga i Aurorę. Mónica zwraca się do Macriny po radę w zdobyciu Rodriga. Ona mówi jej, że musi wyczekiwać na moment, w którym relacje Rodriga z Aurorą ulegną ochłodzeniu. Dionisio złości się na Tobíasa, że ściągnął Rodriga i Aurorę.

Rodrigo ani myśli dawać taryfy ulgowej Dionisiowi. Jeśli będzie zaniedbywał obowiązki, pożegna się z pracy. Mónica zmawia się z Macriną. Wspólnie planują sprawić, że Rodrigo zwątpi w Aurorę. Macrina zapewnia Xóchitl, że jeśli poprawnie wykonała jej polecenia, badania krwi Aurory nie wykażą niczego niepokojącego. Elsa gniewa się na Rodriga i Aurorę, gdy nie pojawiają się na kolacji. Apolonia dowiaduje się o ciąży Epifanii. Corina wmawia Onésimowi, że widziała jak kilkakrotnie Aurora opuszczała pokój Elsy. Lekarz zaleca Aurorze wykonanie badań.

Mónica namawia Jerónima, żeby wyznał Aurorze, co do niej czuje. Macrina zobowiązuje się pomóc Severowi w wyjściu z kłopotów. Nakazuje mu wykonać wszystkie jej polecenia, a oboje będą uratowani. Apolonia zjawia się u Elsy z żądaniem, aby Jerónimo wziął odpowiedzialność za dziecko, które zrobił Epifanii. Kobiety szybko przechodzą z tematu ciąży na niewyjaśnione kwestie z przeszłości dotyczące ich mężów.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

PrzeklętaComments

  1. Pytanie :,czy po tym serialu będzie jakiś nowy serial dostępny na antenie TV4 ?

  2. kiedy będą nowe opisy odcinków

  3. Kiedy będa zaktualizowane odcinki

  4. Kiedy nowe opisy odcinków?

  5. serial powinien być emitowany po południu nie w południe, kiedy ludzie są w pracy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.