Elsa mówi Aurorze, że nie widzi przyszłości dla jej związku z Rodrigiem. Severo wpada na pomysł postawienia pomnika Carmen, ale Ponciano jest temu przeciwny. Rodrigo dziękuje Monice, że wstawiła się z Aurorą i przekonała matkę, aby pozwoliła jej zostać na hacjendzie. Rafael rozgląda się za dziewczyną dla swojego brata Chalo. Boni zgłasza się na ochotniczkę. Inés nie popiera jej zachowania. Mónica wyjawia Xóchitl, że jedynie udaje przyjaciółkę Aurory, aby patrzeć jej na ręce. Corina próbuje odzyskać biżuterię od Macriny, ale ona zdążyła ją już sprzedać. Onésimo przesłuchuje domowników hacjendy Elsy w sprawie kradzieży. Rodrigo podejrzewa, że Severo podał coś jego koniowi, co tłumaczyłoby jego dziwne zachowanie.

Rafael zaprasza Aurorę na wspólne wyjście. Rodrigo zatrzymuje go i oświadcza, że Aurora jest jego narzeczoną. Corina insynuuje, że Aurora mogła pokusić się o kradzież biżuterii Elsy. Rodrigo wpada w złość, gdy widzi, jak Camilo także ugania się za Aurorą. Camilo domaga się odszkodowania za zniszczony komputer. Rafael chwali się bratu, że rozglądał się w miasteczku za dziewczyną dla niego. Chalo prosi go, żeby uszanował jego życie prywatne. Onésimo pragnie przesłuchać także Rodriga. Aurora przysięga, że niczego nie wzięła. Mónica prosi matkę, żeby przekonała Onésima o domniemanej winie Aurory. Elsa oświadcza Aurorze, że chciałaby, aby jej związek z Rodrigiem wkrótce się zakończył.

Jerónimo potwierdza Rodrigowi, że Severo kręcił się wokół jego konia przed rodeo. Aurora pragnie udowodnić, że jej miłość do Rodriga jest szczera i prawdziwa. Apolonia uważa, że dla dobra wszystkich Aurora powinna opuścić miasteczko. Altagracia i Maximina są w szoku, gdy dowiadują się o związku Rodriga z Aurorą. Ponciano dowiaduje się, że Dionisio nie poszedł do pracy. Inés namawia Chelo, żeby umówił się z Boni. Apolonia sądzi, że ojciec Basilio powinien przygotować Chalo do bycia księdzem. Elsa zapowiada księdzu, że Aurora poniesie konsekwencje kradzieży, jeśli zostanie uznana winną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 44: Nieakceptowana przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.