Aurora czuje się rozdarta między miłością Rodriga a sprzeciwem Elsy dla ich związku. Mónica próbuje nastawić Luisa przeciwko Aurorze. Ponciano oburza się, gdy wspomina mu o tym, co usłyszała od Elsy. Pociesza Aurorę, że jest wartościową osobą. Rodrigo znajduje Aurorę na cmentarzu. Pokazuje jej płytę kamienną z której powstanie nagrobek dla jej ojca.

Mónica wyznaje matce, że nienawidzi Aurorę za to jak zręcznie owinęła sobie Rodriga wokół palca. Ona uświadamia ją, że nigdy nie będzie dla Rodriga tym, kim jest dla Rafaela. I za plecami córki aranżuje jej spotkanie z Rafaelem. Aurora powtarza Rodrigowi podsłuchaną rozmowę jej matki. Mówi mu, że nie będą mogli być razem, dopóki nie przekona do siebie Elsy. Rodrigo namawia ją do dalszego ukrywania romansu. Dionisio zamierza posłużyć się Tobíasem do zdobycia pracy na hacjendzie Los Abedules. Rafael wyznaje Monice, że pragnie się z nią ożenić. Ona gardzi nim i mówi, że nie jest jej wart.

Elsa złości się na Aurorę, gdy znika bez śladu. Uświadamia syna, że przez takie zachowanie, Aurora podsuwa ludziom temat do plotek. Uważa, że ofiarował jej wystarczająco dużo, nie wstrzymawszy nic w zamian, i prosi go, by odsunął się od niej. Corina przypomina córce, że nie wolno jej wyjawić prawdy o swoim pochodzeniu. W przeciwnym razie stracą prawo do spadku. Aurora traci przytomność. Severo nakrywa Macrinę na kopaniu w jego ziemi. Wspólnie odkrywają zniknięcie ciała Carmen.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 33: Niegodna przekleta


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.