Jerónimo odcina się od Epifanii. Nie ma pewności, czy naprawdę ją kocha, czy jest pod wpływem zaklęcia rzuconego przez Macrinę. Xóchitl niepokoi się omdleniem Aurory. Obawia się, że dziewczyna umrze, a nie chciałaby mieć jej na sumieniu. Macrina zapewnia ją, że do tego nie dojdzie i wręcza jej kolejną dawkę proszku, który ma dosypywać Aurorze do jedzenia, aby wywołać halucynacje.

Aurora przedstawia Elsie swój projekt na targi. Elsa początkowo obawia się, że jej chrześnica podjęła się zbyt trudnego zadania. Ostatecznie jednak udziela jej swojego wsparcia i angażuje do pomocy Rodriga, Monikę i Luisa. Tobías przyprowadza Dionisia do Aurory i Rodriga, aby poprosił ich o pracę. Mónica insynuuje Elsie, że Dionisio celowo zwrócił się z prośbą do Aurory, ponieważ wiedział, że wstawi się za nim u Rodriga. Kobieta zwraca się z pretensjami do syna, że zatrudnił nowego pracownika, choć znajdują się w trudnej sytuacji. Rodrigo jest zaskoczony zachowaniem matki. Ponciano wyjawia Severowi, że szczątki Carmen nigdy nie spoczęły na cmentarzu. Ten szantażem angażuje Macrinę do poszukiwań ciała zmarłej. Grozi zdementowaniem plotki o tym, że Aurora pożarła własną matkę po przyjściu na świat.

Ojciec Basilio zobowiązuje się przygotować Aurorę do sakramentu pierwszej komunii. Znajduje również słowa, aby pocieszyć jej zranione serce i mówi, że prawdziwa miłość zawsze zwycięży. Rodrigo ostrzega Severa, że pośle go do więzienia za kradzież zwłok Carmen.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 34: Zaginione zwłoki przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.