Pilar mówi wprost Monice, że nie opuści hacjendy, dopóki nie odzyska Rodriga. Następnie idzie rozmówić się z Aurorą. Przypomina jej, że Rodrigo należy do niej i nie przepuści żadnej okazji, aby go odzyskać. Ojciec Basilio dowiaduje się, że Onésimo obdarował kwiatami wszystkie kobiety z miasteczka. Mężczyzna podejrzewa, że Altagracia i Maximina go wydały, gdy tak naprawdę zrobił to Wenceslao.

Pilar wślizguje się do łazienki Rodriga, podczas gdy on bierze prysznic. Aurora wchodzi do pokoju Rodriga i słyszy odgłosy dobiegające z łazienki. Robi jej się smutno. Rodrigo odtrąca Pilar. Oświadcza, że nigdy jej nie kochał, albowiem jego serce zawsze należało do Aurory, a ich związek definitywnie się zakończył. Boni jest przygnębiona, ponieważ Rafael nie zwraca na nią uwagi. Aurora zaprasza Apolonię do pracy przy targu wyrobów mlecznych. Epifania przeżywa rozczarowanie, gdy słyszy od Altagracii i Maximiny, że orchidea nie była przeznaczona dla niej. Onésimo wyjaśnia Apolonii, skąd wzięło się zamieszanie z kwiatami. Prosi, żeby przyjęła jego prezent na dowód ich przyjaźni. Jednakże, ona odmawia. Wyjaśnia, że przysięgła sobie nie dopuszczać do siebie nigdy więcej żadnego mężczyzny.

Aurora i Rodrigo w końcu wyjaśniają sobie nieporozumienia, całują się i wyznają sobie miłość. Pilar oświadcza Monice, że bezpowrotnie straciła Rodriga, gdyż przestał ją kochać.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 31: Pojednanie przekleta


17 KOMENTARZE

 1. Novela.pl dzięki za odpowiedz, wnioskuje więc, że dobrze sobie radzi :)

  Jacku, cytyjąc tytuł piosenki, jestem kobietą :)

 2. dzięki a tak przy okazji to jest już nowy zwiastun w tv 4 a wy pokazujecie ten stary że od 11 lipca o godzinie 17 a jest że od 20 sierpnia o godzinie 16 :)

  • Panie Jacku, obecnie dysponujemy tylko tym jednym zwiastunem.

   Amandi, dziękujemy za troskę. Pan Jacek ochotniczo pomaga nam w utrzymaniu porządku i jesteśmy mu wdzięczni :)

   • niema za co ja chce tylko jedno streszczenie dziennie sobie przeczytać jak leci film a u was są najlepsze streszczenia :)

   • Novelo.pl, a wiecie może jaką oglądalność ma “Przeklęta”? Możemy spodziewać się po niej kolejnych telenowel? Nigdzie nie można znaleźć takiej informacji :(

    • po pierwsze to novela.pl raczej tego niewie bo jak już napisałeś to niema nigdzie takiej informacji :( a po drugie chyba dobrze z oglądalnością ponieważ jak sam możesz się domyślić to skoro jeszcze nie przenieśli telenoveli z tv 4 na inny program np. tv 6 lub nie skończyli filmu na początku to chyba nie jest źle :)

    • po trzecie a czy będą po przeklętej nowe telenovele to się dowiemy napewno jak nie w telewizji to na stronie novela.pl :) ale to już raczej pod koniec przeklętej a narazie tylko możemy sie cieszyć że chociaż coś puścili a nie jakiegoś przedwojennego gliniarza i prokuratora :) albo jokera który kiedyś leciał na polsacie 2 ,na polsacie i niedawno na tv 4 a tera leci znowu na jakimś polsacie ale ja tam czwarty raz nie oglądam :) .

     • Jacku, czy mógłbyś stosować przecinki w swoich wypowiedziach, czytając je można się wręcz udusić z braku powietrza. Po drugie, proszę nie wyręczaj Novela.pl. Myślę, że są w stanie sami odpowiedzieć.

     • No niewiem a o przecinki nie dbam ponieważ nie pisze tego dla prezydenta tylko publicznie na stronie gdzie każdy może coś napisać :) a po drugie nie musisz tego czytać ciągiem tylko np. po jednej Linijce :) a po trzecie wcale ich nie wyręczam oczywiście pisze tylko co myśle , a nie zakazuje im odpisać na twoje pytanie ale jak już ci napisałem wyżej to sam możesz sie domyślić że raczej nie jest źle , i niech ci napiszą nie wyręczam , ani nie zakazuje im odpisać ale napisałem ci ponieważ moge się założyć , że odpisali by ci to samo albo i nic by ci nieodpisali chętnie też przeczytam ich wypowiedź ….

     • Panie Jacku, zasady pisowni obowiązują zawsze, nie tylko w listach do prezydenta. Zgrabnie napisane komentarze czyta się o wiele przyjemniej.

      Amandi, obecnie nie planujemy pisać o wynikach oglądalności. Możesz być jednak spokojna o losy „Przeklętej” ;)

     • no dobrze postaram się pisać dobrze :) , a nie mówiłem Amandi , że novela.pl odpisze to samo co ja :)

     • Jacku, czytaj między wierszami. Jak myślisz, dlaczego możemy być spokojni o o losy “Przeklętej”? W telewizji o wszystkim decyduje oglądalność, więc wygląda na to, że telenowela dobrze sobie radzi :)

     • 😂😂😂😂Przecież to samo ci napisałem pod twoim pytaniem powtórze , po drugie skoro nie przenieśli z tv 4 do tv 6 to chyba dobrze z oglądalnością 😂😂😂😂

Comments are closed.