Aurora odbywa pierwszą terapię z psychologiem. Opowiada mu o koszmarach, które dręczyły ją w dzieciństwie oraz o tych z Severem. Macrina obserwuje Severa, gdy ten odwiedza grób Carmen. Ma nadzieję, że on sam doprowadzi ją do miejsca ukrycia skarbu. Aurora wyznaje Rodrigowi, że pragnie dowiedzieć się, gdzie została pochowana jej matka. Epi obwinia Aurorę o wszystkie nieszczęścia, jakie spadły na hacjendę. Xochitl ponownie rozpyla proszek w pokoju dziewczyny.

Ojciec Basilio podejrzewa, że nocne wizyty Severa na hacjendzie nie są wymysłem Aurory i starzec naprawdę nachodzi ją na hacjendzie. Po rozmowie z Aurorą Mónica wpada na pomysł, że przeniesie się do jej pokoju. Corina stanowczo się temu sprzeciwia. Elsa jest innego zdania. Nakazuje Xochitl posłać robotników, aby wstawili dodatkowe łóżko do pokoju Aurory. Inés wspomina Camilowi, że całe miasteczko huczy od plotek na temat Aurory. Elsa akceptuje projekt Aurory. Onésimo rozkazuje Wenceslaowi szpiegować Severa. Aurora ponownie widzi Severa po przebudzeniu z koszmaru. Mónica nie potwierdza jej wersji.

Pilar przyjeżdża na hacjendę w towarzystwie koleżanek. Severo jest zły, ponieważ Aurora nie śpi już sama w pokoju. Na domiar złego odkrywa, że jest śledzony z polecenia Onésima. Mónica planuje wmówić Aurorze, że Rodrigo i Pilar wciąż są parą. Pilar wyjawia Luisowi, że przyjechała z nadzieją na odzyskanie Rodriga. On uprzedza ją, że niczego nie wskóra. Macrina podpowiada Corinie, żeby namówiła córkę do opuszczenia pokoju Aurory. Rodrigo wyznaje matce, że nie kocha już Pilar.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 30: Niezapowiedziana wizyta przekleta


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.