Mónica wyrzuca Rafaela z pokoju i wybiega z Aurorą, żeby poprosić ją o dyskrecję. Rafael dziękuje bratu, że krył go przed matką. Aurora sądzi, że Severo mógł włamać się do domu przez okno w pokoju Moniki. Mónica ukrywa przed matką, że spędziła noc z Rafaelem. Rodrigo proponuje Aurorze, że jeszcze tego popołudnia zabierze ją na wizytę u terapeuty.

Ponciano opowiada Aurorze o problemach w domu Tobíasa. Luis sądzi, że wpadł w oko Monice. Zaprasza ją na spacer. Altragracia wspomina Apolonii o prezentach, jakimi Onésimo obsypuje kobiety. Kobieta zwraca mu podarunek. Epifania wybiera się na przeszpiegi ha hacjendę. Liczy, że Xochitl sprzeda jej nowe plotki. Camilo prosi Tobíasa o pomoc w nakłonieniu Aurory do przyjęcia zaproszenia na imprezę na jej cześć. Jeronimo pyta Epifanię, czy użyła czarów, żeby go w sobie rozkochać. Aurora policzkuje Camila za posłużenie się jej imieniem do ściągnięcia klientów do baru. Ma dość tego, że ludzie jej ubliżają i postanawia położyć temu kres. Inés i Boni śmieją się z tego, jak Aurora spoliczkowała Camila.

Aurora opowiada ojcu Basiliowi swój koszmar z Severem. Ksiądz przekonuje ją, że spotkanie z terapeutą pomoże jej dojść do siebie. Luis wyznaje Monice, że mu się podoba. Elsa chce poznać osobiście terapeutę Aurory. Ojciec Basilia pyta Severa, czy zakradł się na hacjendę Elsy. Przebiegły starzec próbuje wmówić księdzu, że Aurora naprawdę oszalała. Pod nieobecność Elsy Corina przymierza jej obrączkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 29: Rozterki Moniki przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.