Rodrigo i Elsa wyjaśniają Aurorze, że pragną jedynie pomóc jej w poukładaniu sobie życia. Ona odpowiada im, że ma się dobrze i wystarczy jej rozmowa z ojcem Basiliem. Camilo wybiera się z wizytą do Aurory, aby opowiedzieć jej o zamiarze wydania przyjęcia powitalnego na jej cześć. Rodrigo nie dopuszcza go do dziewczyny oraz daje mu do zrozumienia, że nie pójdzie na żadną imprezę.

Ponciano usiłuje uświadomić Glorię, że Dionisio nie będzie dobrym mężem dla niej ani dobrym ojcem dla Tobíasa. Ona jest innego zdania i pragnie przy nim pozostać. Aurora ostrzega Severa, że doniesie na niego policji, jeśli nie przestanie jej dokuczać. Mónica symuluje, że została zraniona przez jałówkę, żeby przykuć uwagę Rodriga. On wpada w jej sidła. Przejęty sytuacją odwozi ją do szpitala. Apolonia oznajmia Rafaelowi, że nie będzie wchodziła w układy z Elsą ze względu na przeszłość.

Camilo próbuje nakłonić ojca Basilia, aby wstawił się za nim u Aurory i przekonał do udziału w uroczystości na jej cześć, jednak on także odmawia. Xóchitl naprzykrza się Aurorze. Aby dać jej nauczkę, Aurora uprzedza ją, żeby z nią nie zadzierała, bo trzyma pakt ze zmarłymi. Maximina i Altagracia sądzą, że Epifania spotyka się z Onésimem i zdradza Jerónima. Camilo nie daje za wygraną. Zwraca się do Ponciana o pomoc w zorganizowaniu imprezy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 26: Upór Camila przekleta


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.