Elsa pomaga Aurorze w nabraniu pewności siebie. Severo zawiera sojusz z Macriną. Wspólnymi siłami zamierzają wyrwać Aurorę spod opieki Elsy i Rodriga. Macrina wręcza Xóchitl preparat do rozpylenia nad łóżkiem Aurory. Camilo planuje wydać w El Huateque przyjęcie powitalne dla Aurory. Rafael uprzedza go, że rodzina Villavicencio zabiega o to, by mieszkańcy El Salado zaczęli odnosić się do dziewczyny z szacunkiem.

Aurorze śni się koszmar. Budzi się z krzykiem, który wytrąca ze snu pozostałych domowników. Okazuje się, że przeraził ją widok mężczyzny podobnego do Severa, podglądającego ją przez okno. Wszyscy sądzą, że Aurora miała jedynie zły sen, gdy tak naprawdę jest to część planu Macriny i Severa, próbujących doprowadzić ją do obłędu. Xóchitl rozpuszcza plotkę, że Aurora nie tylko jest przeklęta, ale także obłąkana.

Aurora podsuwa Jerónimowi pomysł na założenie ogrodu warzywnego. Wencelsao oświadcza Altragracii, że nie zdradzi tajemnicy Onésima i nie powie jej, dla kogo są orchidee. Severo zapewnia Maximinę, że dni pobytu Aurory na hacjendzie Elsy są policzone. W trakcie rozmowy z matką Rodrigo sugeruje, że Aurorze przydałaby się terapia psychologiczna. Aurora pyta ich oboje, czy uważają ją za szaloną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 25: Koszmar przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.