Mónica ma pretensje do Aurory, że włóczy się po nocy z Rodrigiem. Luis tymczasem uświadamia Rodriga, że jego matka była niezadowolona, gdy razem z Aurorą wrócili do domu o zmroku. Chalo złości się na Epifanię, że traktuje go jak dziecko. Rodrigo jest pewny swoich uczuć do Aurory i pragnie udowodnić jej, że ją kocha. Chalo znajduje kwiat podarowany Apolonii przez Onésima. Rafael bierze go, aby wręczyć Monice.

Rodrigo uprzedza Xóchitl, żeby nie naprzykrzała się Aurorze. Monica wścieka się, ponieważ Rodrigo woli Aurorę od niej. Wyładowuje swoją złość na matce. Uspokaja się dopiero wtedy, gdy Rafael prawi jej komplementy. Elsa przypomina Aurorze o zasadach panujących w jej domu, których ma się kurczowo trzymać. Maximina i Altagracia otrzymują reprymendę od ojca Basilia za dokuczanie Aurorze. Corina podpowiada córce, żeby zainteresowała się Rafaelem.

Xochitl skarży się Macrinie, że Rodrigo zbeształ ją z winy Aurory. Elsa zabiera Aurorę na zakupy oraz do salonu piękności. Próbuje w ten sposób dodać jej pewności siebie, aby nie czuła wstydu przed mieszkańcami miasteczka. Camilo dowiaduje się, że Aurora zamieszkała z rodziną Villavicencio. Jerónimo przyucza Corinę i Monica do pracy na hacjendzie. Severo przyłapuje Macrinę na kradzieży ziół z jego ziemi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 24: Przemiana przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.