„Przeklęta” – Odcinek 22: We wrogim otoczeniu

W 22. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Aurora pada ofiarą szyderstw mieszkańców El Salado. Emisja 9 sierpnia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Onésimo chciałby pomóc ojcu Basiliowi w sprawie Aurory i Severa, ale ma związane ręce. Decyzją samej Aurory Severo uniknął odpowiedzialności za swój czyn. Postanawia śledzić uważnie poczynania Severa, aby nie skrzywdził dziewczyny ponownie. Ksiądz namawia go, żeby zawalczył o Apolonię, jeśli naprawdę ją kocha. Elsa staje w obronie Aurory, gdy ta staje się ofiarą szyderstw Coriny. Kobieta żąda należytego traktowania dla swojej chrześnicy.

Mónica prosi matkę, żeby dalej wspierała ją w jej planie rozdzielenia Aurory z Rodrigiem. Xóchitl rozlewa w pokoju Aurory substancję otrzymaną od Macriny, która ma uniemożliwić jej rzucenie czaru na Rodriga. Tobías, Rodrigo i Aurora wybierają się do El Salado. Mieszkańcy miasteczka ubliżają Aurorze i próbują ją przegonić. Mónica złości się na wieść o wspólnym wyjściu Aurory i Rodriga. Wykorzystuje ją jako argument do nastawienia Elsy przeciwko Aurorze. Podobnie postępuje z Xóchitl, gdy wmawia jej, że Aurora mogłaby zająć jej miejsce na hacjendzie.

Elsa prosi Aurorę, żeby nie narażała się niepotrzebnie. Zwłaszcza po tym, co zrobił jej Severo. Namawia ją do złożenia zeznań na policji. Aurora odmawia. Uważa, że skoro otrzymała od losu drugą szansę, to chce ją dać również Severowi. Mónica próbuje wyciągnąć od Luisa informacje o zamiarach Rodriga względem Aurory. Aurora jest wdzięczna losowi, że otoczył ją ludźmi, którzy ją kochają.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.