„Odmienić los” – Odcinek 99: Lola odmawia gościny u Galeanów

W 99. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Lola odrzuca propozycję zamieszkania na hacjendzie Galeanów. Emisja 30 marca o godz. 13:05 w TV Puls.

Priscila uważa, że Lola nie zasługuje na to, by być z Marcelem. Lola wpada w przerażenie, gdy po tym jak uderzyła Aquilesa, ten upadł na ziemię i się nie podniósł. Ojciec Cayetano mówi Reginie, że Aquiles jako jedyny wyciągnął pomocną dłoń do Loli, gdy ta najbardziej jej potrzebowała. René obawia się, że Aquiles mógł skrzywdzić Lolę.

Marcelo zwierza się pielęgniarce, że nie wyobraża sobie życia bez Loli. Ksiądz i rodzeństwo Galeanów szukają Loli w El alto de Yunque. Aquiles wyznaje Loli, że jego pragnieniem było zatrzymanie jej tylko dla siebie. Lola wyjaśnia mu, że przyjęła jego pomoc tylko dlatego, że jest jej dziadkiem i czuje się w obowiązku o niego zatroszczyć. Romano odnajduje Lolę i proponuje jej powrót na hacjendę. Ona odmawia, gdyż chce zostać z Aquilesem.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.