„Odmienić los” – Odcinek 7: Regina dowiaduje się o wyskoku synów

W 7. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Regina dowiaduje się, że jej synowie szukają rozrywek w miejskim barze. Emisja 18 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Romano i Renato opowiadają swoim braciom o Priscilii. René nazywa ją kokietką. Angelina i Marcelo dochodzą do wniosku, że nie sprawdzili się jako para i zostają przyjaciółmi. Marcelo ponownie wypytuje Martę o Lolę. Nieznajomy mężczyzna zjawia się w domu kobiety i proponuje jej swoją opiekę. Pablo przegania kobiety z cmentarza.

Lola przestaje dbać o to, że ktoś ją zobaczy i jest zdecydowana oddać się w ręce policji. Chce wziąć odpowiedzialność za zabicie ciotki. Fabián rozgłasza w mieście show z udziałem nagich kobiet. Romero i Renato nie zamierzają go przegapić. René także chce się do nich przyłączyć i szantażuje braci, by zabrali go ze sobą. Aquiles przychodzi na cmentarz z zamiarem odwiedzenia „pokutującej duszy”. Regina dowiaduje się, że jej synowie umilają sobie czas w miejskim barze.

Emisja 18 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: odmieniclos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.