„Odmienić los” – Odcinek 133: Priscila i Silvana idą do Alto del Yunque

W 133. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Priscila i Silvana wpadają z niezapowiedzianą wizytą do Alto del Yunque. Emisja 5 maja o godz. 13:05 w TV Puls.

Nicolasa chce się pogodzić z Nachem. Szuka go w kantynie i nakrywa na pocałunku z inną kobietą. Mónica uprzedza Lolę, że Marcelo wypytywał o nią, ale niczego mu nie zdradziła. Juana i Felisa są zaniepokojone, gdyż Nicolasa długo nie wraca. Ona tymczasem przychodzi do Alto del Yunque, by prosić o pracę. Wpada w przerażenie, gdy odkrywa, że mieszka w nim Lola. Lola i Pablo biegną za nią i ratują przed utonięciem w jeziorze. Juana uprzedza Nacha, że Nicolasa nie wróciła do domu. Lorenza pokazuje synowi suknię ślubną Priscilii. Silvana i Priscila odwiedzają rezydencję w Alto del Yunque.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.