„Odmienić los” – Odcinek 132: Lola zdumiewa komisarza Romera

W 132. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Komisarz Romero wpada w osłupienie na widok Loli pośród ważnych przemysłowców. Emisja 4 maja o godz. 13:05 w TV Puls.

Priscila skarży się matce na ordynarne zachowanie Marcela. Ovidio cieszy się na wieść o powrocie Loli. Marcelo zapowiada matce, że nie spełni jej życzenia i nie zrezygnuje z Loli. Bracia Galeanowie wybierają się do Alto del Yunque, żeby przekonać się, czy Marta faktycznie tam mieszka. Są zdumieni, gdy Pablo otwiera im drzwi do domu. Mówią mu, że pragną powitać nowych sąsiadów. On zaprasza ich razem z matką na spotkanie powitalne.

Nicolasa odrzuca pomoc Lorenzy i Marcela. Nacho raduje się z wiadomości o powrocie Loli, co wywołuje zazdrość u Nicolasy. Marcelo odkłada wyznaczenie terminu ślubu z Priscilą. Juana i Felisa sugerują Nicolasie, żeby nie urządzała awantur Nachowi. Komisarz spotyka Lolę pośród przemysłowców, którzy przyszli na spotkanie z burmistrzem.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.